Святкування Дня працівників освіти

Спасибі вам, учителі!
Свята і благородна ваша справа,
Виховуєте ви на цій землі
Крилату юнь могутньої держави!

Напередодні Дня працівників освіти в Київському міжнародному університеті лунали слова вдячності на адресу викладачів, наставників, усіх тих, хто своїм професіоналізмом, мудрістю та наполегливістю щодня допомагає молодому поколінню торувати шлях у життя.

Студенти Університету, Коледжу та учні Ліцею КиМУ поздоровили своїх викладачів із професійним святом на урочистих заходах, де подарували їм вокальні та хореографічні номери. Весела, доброзичлива атмосфера панувала завдяки неординарності ведучих, їх іскристому гумору, оригінальним чергуванням номерів різного жанру, а також відео інтерв'ю викладачів.

У свою чергу, вітаючи колег зі святом, проф. Данченко Т.В. — проректор з навчально-виховної роботи — ще раз наголосила на важливості професії педагога і побажала всьому професорсько-викладацькому складу КиМУ міцного здоров’я, життєвої наснаги, злагоди, професійних і творчих успіхів у виконанні важливої місії ­ – вихованні та підготовці нового покоління висококваліфікованих фахівців.

А 6 вересня Київський міжнародний університет радо вітав у своїх стінах педагогів Києво-Святошинського району. Урочистий захід відбувся за підтримки Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної ради та народного депутата України Мельника П.В. Найкращі вчителі району були нагороджені подяками та грамотами, а святковий настрій створили театр пісні «Славія», зразкова студія бального танцю «Ритми» (кер. Зарицька О.М.), зразкова студія естрадно-вокального співу «Перлина» (кер. Орищенко О.М.) та інші дитячі та юнацькі колективи.

Від імені президента Київського міжнародного університету проф. Хачатуряна Х.В. педагогів привітала проректор з довузівської підготовки КиМУ, проф. Рудаківська С.В. та побажала всім міцного здоров’я, віри у власні сили, вагомих здобутків на благородній освітянській ниві.

Шановні викладачі, прийміть від нас щирі побажання здоров'я, щастя і творчих успіхів у навчанні і вихованні справжніх патріотів України. Зі святом Вас!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ