Майстер-клас телеведучої Анни Панової

Продовжуючи традицію зустрічей з провідними українськими та світовими журналістами, Київський міжнародний університет, зокрема Інститут журналістики КиМУ, 28 вересня 2012 року організував зустріч з досвідченим спецкором, ведучою ранкового блоку новин на телеканалі «Інтер» Анною Пановою. Гостя поділилася власними міркуваннями щодо особливостей роботи в ранковому ефірі й формування ранкових новин. За її словами, робота ведучого, а тим паче ведучого новин, вимагає від журналіста неабиякої винахідливості та витримки, адже іноді трапляються і проблеми з технічним обладнанням, і різні курйозні ситуації.

Працюючи на телеканалі «Інтер» з 2007 року, пані Анна переконалась, наскільки важливим для ведучого є вміння впевнено триматись у кадрі, працювати з текстом та іноді поєднувати роботу ведучого й редактора новин одночасно.

Підводячи підсумки зустрічі, директор Інституту журналістики КиМУ Зикун Н.І. подякувала гості за цінні поради майбутнім журналістам і висловила сподівання, що зустріч студентів КиМУ з досвідченою ведучою далеко не остання.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ