Презентація груп підготовчого відділення, конкурс «Міс і Містер Абітурієнт КиМУ’2012»

«Ми – талановиті, і ми хочемо вступати до Коледжу, Ліцею і до Київського міжнародного університету!» – з таких слів розпочалася презентація груп підготовчого відділення КиМУ 29 березня 2012 року, під час якого також обирали Міс і Містера Абітурієнт КиМУ'2012.

Вітаючи слухачів підготовчого відділення, їхніх батьків, кураторів і викладачів, проректор з питань довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. підкреслила значення підготовчих курсів для профорієнтаційного визначення майбутніх абітурієнтів, успішного складання ними ЗНО й отримання додаткових балів при вступі до КиМУ, адаптації до навчання у ВНЗ. «Щоб Ваші мрії здійснилися, обирайте спеціальності за покликом Вашого серця. А викладачі Університету, Ваша щоденна наполеглива праця обов’язково приведуть до Вашої мети!» – зазначила Світлана Вікторівна.

Талановиті і яскраві презентації оцінювало журі в складі:
  • Голова журі:
  • Рудаківська Світлана Вікторівна – проректор з питань довузівської підготовки, професор.
  • Члени журі (викладачі й куратори підготовчого відділення):
  • Добровольська Юлія Станіславівна – викладач української мови та літератури;
  • Дурян Ані Мартіківна – викладач англійської мови;
  • Назаришина Тетяна Володимирівна – викладач англійської мови.

Ведуча презентації – методист підготовчого відділення Депутат Н.О.

Слухачі групи № 1 (куратор – Дурян А.М.) запропонували глядачам цікаву подорож до казки «Червона шапочка».
Дипломант у номінації «Любов до класичної спадщини».

Переможці в номінації:
  • «Найкраще втілення творчого образу» – Малишевська Олександра і Закшевський Владислав.

Слухачі групи № 2 (куратор – Дурян А.М.) у веселих сценках продемонстрували, як швидко досягають високого рівня знання англійської мови, коли вивчаєш її із задоволенням.
Дипломант у номінаціях «Акторська майстерність», «Глибина змісту презентації».

Переможці в номінаціях:
  • «Яскравий творчий потенціал» – Донченко Сергій;
  • «Творчість та оригінальність» – Калюжна Інна;
  • «Талановитий декламатор» – Сухова Влада.

Слухачі групи № 3 (куратор – Щудла Н.М.) вразили власними акторськими здібностями.
Дипломант у номінації «Сміливість ідеї та цікаве її втілення».

Переможці в номінаціях:
  • «Яскрава індивідуальність. Креативність» – Кальченко Андрій;
  • «Яскрава індивідуальність» – Єфремов Володимир;
  • «Творчий потенціал» – Захарчук Юлія;
  • «Творчий потенціал» – Савченко Дар'я.

Слухачі групи № 4 (куратор – Назаришина Т.В.) інсценували дотепні історії англійською мовою.
Дипломант у номінації «Культура мовлення».

У конкурсі «Міс і Містер Абітурієнт КиМУ'2012» переможцями стали:
  • Міс Абітурієнт КиМУ'2012Малишевська Олександра;
  • Містер Абітурієнт КиМУ'2012Донченко Сергій.
Вітаємо переможців в окремих номінаціях:
  • Міс «Чарівність»Барчук Ірина;
  • Міс «Посмішка»Сиченко Юлана;
  • Містер «Інтелект»Кальченко Андрій;
  • Містер «Галантність»Закшевський Владислав.

Вітаємо всіх слухачів підготовчого відділення!
Бажаємо успішного складання Державної підсумкової атестації та найвищих досягнень під час Зовнішнього незалежного оцінювання. Ваші перші перемоги – це крок до великих перемог у Київському міжнародному університеті!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУКиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ