Участь студентів КиМУ в XV Бердянському міжнародному кінофестивалі

З 28 травня по 2 червня 2012 року студенти театрального відділення Інституту телебачення кіно і театру Київського міжнародного університету взяли участь в ХV Бердянському міжнародному кінофестивалі (БМКФ) - одному з найвідоміших кінофорумів України з багатою історією і традиціями, який щорічно проходить у містах Азовського узбережжя Бердянську та Приморську. Учасники БМКФ — популярні актори й режисери кіно країн СНД та Європи. Фестиваль проходив під патронатом Народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки. Програма фестивалю передбачала конкурсний та позаконкурсний покази кращих художніх та телевізійних фільмів, а також виступи акторів на головних сценах Бердянська, Приморська та інших міст.

Київський міжнародний університет уже втретє поспіль бере участь у Бердянському міжнародному кінофестивалі й відкриває двері талановитій молоді, яка приїздить вчитися з Азовського узбережжя. Цього року організатори фестивалю запросили 21 студента театрального відділення КиМУ за рахунок приймаючої сторони до участі в концертних програмах, літературно-поетичних вечорах та конкурсній кінопрограмі студентських робіт. Молодих акторів гостинно прийняли видатні колеги і щирі глядачі. Особлива роль на урочистій церемонії відкриття фестивалю дісталася студентам Юрію Ушакову та Антону Бухову, які вправно перевтілилися в першопрохідців на кінематографічній ниві – братів Люм’єрів, а також випускнику спеціальності «Театральне мистецтво» Роману Григілю, який зіграв роль видатного коміка Чарлі Чапліна. Ведучими урочистої церемонії відкриття фестивалю стали студенти 4 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Володимир Паляниця і Надія Ільченко.

Участь у фестивалі стала ще однією сторінкою у професійному житті студентів КиМУ та допомогла здобути безцінний досвід, зокрема завдяки творчим зустрічам з видатними акторами, режисерами та продюсерами Віктором Андрієнком, Георгієм Делієвим, Нікітою Джигурдою, Валерієм Ямбурзьким, Нікітою Висоцьким та іншими. Крім того, молоді таланти КиМУ отримали запрошення взяти участь у різноманітних російських та українських кінопроектах.

Сторінку, присвячену студентам КиМУ та їхній участі в XV Бердянському міжнародному кінофестивалі, можна знайти на сайті фестивалю: bmkf.com.ua

Організатори фестивалю подякували Київському міжнародному університету за прекрасну підготовку творчої молоді, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ