Конкурс «Міс КиМУ - 2012»

28 березня 2012 року в конкурсі «Міс КиМУ – 2012», що проходив у нічному клубі Arena Dance Club, за звання красуні Університету змагалися дівчата, які пройшли до фіналу, продемонструвавши власні таланти й жагу до перемоги.

Претендентками на корону першої красуні Університету стали: Берест Вікторія, Танасогло Ксенія, Рибалка Дар’я, Радчук Єлизавета, Єременко Валерія і Дердяй Анастасія. Упродовж конкурсних виступів дівчата дивували поважне журі не тільки вмінням співати й танцювати, а й тонким почуттям гумору, ерудицією й жіночою грацією.

Красуні Університету змагалися за звання в таких номінаціях:
  • «Міс КиМУ»;
  • «I віце-міс»;
  • «II віце-міс»;
  • «Міс дружба»;
  • «Міс грація»;
  • «Міс глядацьких симпатій»;
  • «Міс талант»;
  • «Міс романтичність»;
  • «Міс елегантність»;
  • «Міс «у контакті».

За результатами конкурсу почесне звання «Міс КиМУ – 2012» отримала Радчук Єлизавета, студентка І курсу Інституту телебачення, кіно і театру. Вона представлятиме Київський міжнародний університет на міському конкурсі краси «Міс студкиївщина».

Вітаємо переможницю, бажаємо творчої наснаги й подальших успіхів у навчанні!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ