Нагородження переможців та учасників III Всеукраїнського кінофестивалю «Молоде кіно»

Студенти магістратури спеціальності «Кіно-, телемистецтво» Київського міжнародного університету активно застосовують багаж знань, які здобували впродовж чотирьох років, беручи участь у кінофестивалях як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.

26 вересня 2012 року дирекція Інституту телебачення, кіно і театру вітала переможця й учасників ІІІ Всеукраїнського кінофестивалю «Молоде кіно», який проводився в рамках 14-го Всеукраїнського кінофестивалю «Запорізька Сінерама».

Директор Інституту заслужена артистка України Ільїна Н.О. коротко розповіла про творчу боротьбу на кінофестивалі і відгуки членів журі, для яких роботи студентів КиМУ не залишилися непоміченими.

Андрій Кучмій став переможцем у номінації «Краща режисерська робота» за кінофільм «Agonia» (художній керівник – проф. Безручко О.В. – заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру, завідувач кафедри кіно-, телемистецтва).

Дипломи учасників одержали Олексій Єсаков, Олена Гуренко (художній керівник – проф. Безручко О.В.), Валерія Янковська (художній керівник – проф. Полєшко С.М.).

Вітаємо молодих наших майстрів кіно і телебачення , зичимо їм творчої наснаги, успішних проектів, нових перемог!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ