День Гімназії №136 в Київському міжнародному університеті

25 квітня 2012 року в Київському міжнародному університеті пройшов День Гімназії № 136 як результат тісних партнерських відносин Університету і гімназії та в межах реалізації програми «Школа – КиМУ: партнери в освіті».

Понад 200 учнів 8-9 класів гімназії захищали свої науково-дослідні роботи на Універсіаді, а десяті класи мали змогу продемонструвати власні знання в інтелектуальних іграх: «Як стати дипломатом», «Майбутній психолог і соціолог» і «Mr Know-All».

Професор Рудаківська С.В. – проректор з довузівської підготовки – відкрила цей урочистий день презентацією всіх структурних підрозділів Університету, а також коротко розповіла про переваги участі в інтелектуальних проектах КиМУ, зокрема, про знижки в оплаті за навчання в коледжі та університеті, і побажала учасникам гарних результатів під час захисту робіт.

Розповідь про Університет доповнилася презентацією спеціальності «Театральне мистецтво», яку підготували студенти ІІ-ІІІ курсів Інституту телебачення, кіно і театру (директор проф. Ільїна Н.О.).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гімназії №136 Борзенкова Т.О. зауважила, що День Гімназії № 136 в Університеті проводиться вдруге. Учні серйозно і ґрунтовно готувались і до участі в Універсіаді, і до участі в інтелектуальних іграх. Тетяна Олексіївна подякувала Університету за гостинно відчинені двері для учнів гімназії, теплий прийом і видовищне дійство на сцені.

За результатами захисту науково-дослідних робіт у секціях журі відзначило найкращі роботи:

Англійська мова

Диплом І ступеня:
Гладченко Дарина Андріївна.

Диплом ІІ ступеня:
Груша Ірина Олександрівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Варламова Вероніка Юріївна.

Грамота:
Зубков Данило Олексійович, Ремез Наталія Андріївна, Шумеляк Катерина Вадимівна.

Українська мова та література:

Диплом І ступеня:
Грібініченко Олена Павлівна.

Диплом ІІ ступеня:
Шумеляк Катерина Вадимівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Зубрицька Анна Олегівна.

Грамота:
Малай Петро Вадимович, Резнік Дмитро Віталійович, Сиромля Валентин Михайлович, Вершковська Аліса Олександрівна, Галацан Микола Вікторович.

Зарубіжна література :

Диплом І ступеня:
Кузнєцова Дарія Віталіївна.

Диплом ІІ ступеня:
Бобильова Валерія Андріївна.

Диплом ІІІ ступеня:
Герлюк Олександра Вікторівна.

Грамота:
Хамлик Людмила Сергіївна, Матвєєва Юлія Олексіївна, Соколов Михайло Андрійович.

Правознавство:

Диплом І ступеня:
Ілляшенко Олексій Миколайович.

Диплом ІІ ступеня:
Мойсеєнко Михайло Олександрович.

Диплом ІІІ ступеня:
Маскре Катрін Тетяна Любов.

Грамота: Шаповалова Дарія Андріївна, Федоренко Максим Владиславович.

Історія України:

Диплом І ступеня:
Нечипоренко Владислав Олександрович.

Диплом ІІ ступеня:
Кострикіна Анастасія Павлівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Пронін Дмитро Сергійович.

Грамота:
Бабачук Станіслав Віталійович, Британь Тимофій Олексійович, Герасимчук Олексій Радомирович, Демочка Олександр Сергійович, Ліценко Марія Вікторівна, Луценко Нікіта Ігорович, Пустовіт Єлизавета Валеріївна, Таможська Олена Олегівна.

Всесвітня історія:

Диплом І ступеня:
Швець Олексій Олександрович.

Диплом ІІ ступеня:
Боєр Максим Андрійович.

Диплом ІІІ ступеня:
Гончаренко Євгеній Іванович.

Грамота:
Косяк Володимир Олегович, Косяк Ігор Олегович, Мороз Олександр Віталійович, Свистун Владислав Васильович.

Географія:

Диплом І ступеня:
Сафронов Сергій Геннадійович.

Диплом ІІ ступеня:
Кучеровська Любов Олександрівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Сатовський Нікіта Валерійович.

Грамота:
Бутенко Анна Денисівна, Курбацька Дар’я Павлівна, Пелешок Андрій Валерійович, Ковнір Єлизавета Вікторівна, Колесник Анастасія Валеріївна.

Основи інформатики:

Диплом І ступеня:
Скрекотень Артем Федорович.

Диплом ІІ ступеня:
Сінокоп Віталій Дмитрович.

Фізика:

Диплом І ступеня:
Морозов Олександр Володимирович.

Диплом ІІ ступеня:
Зайков Дмитро Андрійович.

Диплом ІІІ ступеня:
Рубина Анастасія Денисівна.

Грамота:
Кучерява Анна Ігорівна, Владіміров Дмитро Олексійович

Біологія:

Диплом І ступеня:
Петровський Владислав Вікторович, Косенко Дар’я Сергіївна.

Диплом ІІ ступеня:
Крей Микита Джонович, Нечипоренко Віталій Олександрович.

Диплом ІІІ ступеня:
Мікусевич Анастасія Олександрівна, Скородумова Анна Сергіївна.

Грамота:
Кіяні Ларіджані Марія, Косенко Дар’я Сергіївна, Кулаков Олексій Васильович, Майко Володимир Глібович, Нечипоренко Віталій Олександрович, Петрушинець Анна Віталіївна, Скородумова Анна Сергіївна, Шпак Юрій Олексійович, Рубенян Гарегін Алексанович.

Психологія:

Диплом І ступеня:
Ісполатова Аріна Русланівна, Петренко Юлія Ярославівна.

Диплом ІІ ступеня:
Пащина Анна Миколаївна,Ткаченко Юлія Олександрівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Чернобай Юлія Леонідівна, Подлесних Богдан Андрійович.

Грамота:
Глущенко Софія Романівна, Окунська Марина Олександрівна, Петренко Юлія Ярославівна, Подлесних Богдан Андрійович, Ткаченко Юлія Олександрівна, Феріма Діана Воломиримівна, Хатян Дмитро Олегович.

Хімія:

Диплом І ступеня:
Алькам Джаміля.

Диплом ІІ ступеня:
Ямкова Анна Геннадіївна.

Диплом ІІІ ступеня:
Коліушко Олеся Сергіївна.

Грамота:
Брюхацька Марія Сергіївна.

Медицина:

Диплом І ступеня:
Лук’янченко Надія Юріївна.

Диплом ІІ ступеня:
Бобровська Вікторія Русланівна.

Диплом ІІІ ступеня:
Преап Даніелла Дарівна.

Крім того, у межах Дня Гімназії №136 у Київському міжнародному університеті відбулись інтелектуальні ігри.

В інтелектуальній грі «Як стати дипломатом» брали участь 6 команд, які представляли Південну Корею, Північну Корею, Росію, Україну, США, Китай під час проведення конкурсу «Саміт в Сеулі з питань ядерної безпеки».
Протягом усієї гри учасники команд демонстрували власні творчі здібності, уяву і фантазію.

За результатами змагання, призові місця розподілилися так:

І місце - Команда, яка представляла Китай

ІІ місце - Команда, яка представляла Північну Корею

ІІI місце - Команди, які представляли Південну Корею та США

ІV місце поділили між собою: - Команди, які представляли Україну й Росію

В інтелектуальній грі «Mr Know All» брали участь 4 команди: «New Story», «The Digger», «Heavy Weapon Guys», «No name».

За результатами змагання, призові місця розподілилися так:

І місце - Команда «Конвалії»

ІІ місце - Команда «Пурпурові вітрила»

Вітаємо учасників і переможців!
Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ