Участь Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ у відбірковому турі Свято-Георгіївського міжнародного православного фестивалю культури і творчості

13 січня 2012 року відбулося відкриття Свято-Георгіївського міжнародного православного фестивалю культури і творчості, проведення якого підтримав Інститут телебачення, кіно і театру КиМУ. Студенти і викладачі взяли участь у проведенні перших двох відбіркових турів 13 січня й 23–25 лютого 2012 року.

Фестиваль проходив з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира і є спільним проектом Синодального відділу УПЦ з благодійності та соціального служіння УПЦ, громади храму «Всіх Святих Воїнів» і Міжнародної благодійної організації «Центр доброчинності «Лютас».

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Володимир Паляниця та Марія Махотіна виступили ведучими фестивалю, а студентка ІІ курсу цієї ж спеціальності Юлія Ковнеристова стала дипломанткою першого туру.

Фестиваль зробив тільки перші кроки, а вже набуває міжнародного звучання, і в травні на заключному конкурсі кияни побачать виконавців з різних куточків СНД, під час якого кафедра театрального мистецтва як партнер фестивалю проведе конкурс театральних вистав професійних, шкільних і аматорських колективів.

Найкращі учасники й переможці конкурсу віком до 25 років, одержать сертифікат для навчання в Інституті телебачення кіно і театру КиМУ.