Стартував творчий проект фотожурналіста О. Костіна «52 дні з життя»

У публіцистиці німий стоп-кадр сильніший за слово;
додана до нього влучна фраза творить історію.

О. Костін

22 лютого 2012 року в Київському міжнародному університеті стартував творчий проект видатного журналіста й фотохудожника І.Ф. Костіна «52 дні з життя», у межах якого Іван Федорович викладатиме дисципліну «Фотожурналістика» для студентів І–ІІ курсів Інституту журналістики, а також проведе серію майстер-класів для всіх охочих студентів.

Визнаний майстер, який понад 10 років працював у журналі “Stern”, двічі здобував нагороду від World Press Photo (1986 рік – перше місце в категорії «Наука і технологія» за серію знімків після вибуху на ЧАЕС; 1989 рік – спеціальна премія в номінації «Природа: історії» за серію фотографій, присвячених зміні природного середовища під впливом радіації), має величезний досвід публіциста, виховуватиме нову генерацію журналістів, так необхідну нашій країні.

Під час першої зустрічі з учасниками проекту, який охоплюватиме основні етапи створення професійних публіцистичних фотоматеріалів (питання щодо композиції, драматургії, кольору, жанрів у фотографії тощо), Іван Федорович відповів на запитання і наголосив на надзвичайно високих вимогах і самовіддачі майбутніх журналістів. Підсумком проекту стане виставка робіт, а головне – набуті професійні навички підготовки красивого, вичерпного й політично грамотного публіцистичного матеріалу.