Майстер-клас спортивного журналіста Миколи Василькова

21 вересня 2012 року студенти Інституту журналістики Київського міжнародного університету мали змогу поспілкуватись з відомим журналістом Миколою Васильковим, який з радістю погодився поділитись секретами успіху на журналістській ниві.

Микола Васильков – ведучий, репортер, який, не будучи журналістом за фахом, став одним з трьох найкращих футбольних журналістів України за перші 20 років Незалежності (нагорода «Вікторія Футболу»). За його словами, іноді зовсім не диплом є запорукою успішної кар’єри, адже відсутність журналістської освіти — це частий випадок на українському телебаченні. Микола пояснив це тим, що телебачення бурхливо розвивається і диктує молодим журналістам власні умови, які часто не збігаються з теоретичними основами. Тому дуже корисно проводити майстер-класи, зустрічі з професіоналами, які досконало знають телевізійну кухню.

Загалом, Микола розповів від чого залежить успіх телевізійного каналу в цілому та журналіста зокрема, про те, як формуються рейтинги телевізійних каналів і про технології приваблення глядачів. За його словами, інколи заради досягнення мети журналісту доводиться відмовлятися від власних принципів та ідеалів.

Відповідаючи на запитання студентів, відомий журналіст поділився власними міркуваннями про жінок у спортивній журналістиці та про ідею зародження програми «Інший футбол», ведучим якої він був тривалий час.

Насамкінець Микола Васильков порадив майбутнім журналістам чітко сформулювати мету та впевнено йти до її досягнення, а зустрічі з професіоналами своєї справи, організовані Інститутом журналістики КиМУ, тільки сприятимуть їм у цьому.

КиМУ КиМУ КиМУ