Зустрічі з успішними випускниками КиМУ:
журналіст Сухенко Максим

Ґрунтовність знань, які здобувають студенти в Київському міжнародному університеті, є гарантом вдалого старту в житті. У цьому пересвідчилося багато випускників Університету, які досягли кар’єрних успіхів після його закінчення.
У новому 2012—2013 навчальному році Інститут журналістики КиМУ започаткував цикл зустрічей з такими випускниками.

19 вересня 2012 року відбулася перша з них. Сухенка Максима - спортивного журналіста всеукраїнської спортивної газети «Команда» - представили директор Інституту журналістики професор Зикун Н.І. та завідувач кафедри соціальних комунікацій професор Холод О.М.

На зустрічі були присутні студенти І та ІІ курсів спеціальності «Журналістика».

Темою зустрічі Максим обрав інтерв'ю, як повинен журналіст готуватись до такої бесіди, адже саме він є конструктором розмови і від нього багато в чому залежить чи вийде цікава розмова перед мікрофоном. Також він звернув увагу студентів на важливість володіння журналістом додатковою інформацією за темою, елементами творчості, дискусійності, що може сприяти позитивному кінцевому результату.

Студенти цікавилися, що спонукало його саме до спортивної журналістики, його найцікавішим інтерв'ю, думкою щодо нещодавнього матчу «Динамо»–«ПСЖ», а також що робити, коли трапляються форс-мажорні ситуації, наприклад, паузи в спортивних подіях, та інше. Максим охоче відповідав на всі запитання і висловив теплі слова вдячності професорсько-викладацькому складу Університету за високий професіоналізм і толерантне ставлення до студентів.

Викладачі і студенти побажали Максиму подальшого кар'єрного зростання, цікавих зустрічей і побільше ексклюзивних матеріалів.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ