Перемога команди газети «Post Scriptum+» у конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Команда газети «Post Scriptum +» Київського міжнародного університету (Велущак Максим, Осіпова Анастасія, Шекера Олександра, Полегенька Ольга, Покладенко Віолетта, Островецька Світлана) стала переможцем в номінації «Краща газета» Журналістського марафону, який проходив у межах Х Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» (20–22 квітня 2012 року, Київський палац дітей та юнацтва).

Майже 3000 робіт було надіслано на конкурс, тема якого – «Молодь. Європа. Спорт». Учасники фестивалю (Україна, Італія, Франція, Росія, Білорусія, Молдова, Румунія, Палестина, Сербія) взяли участь у тренінгах, інтерактивних іграх, журналістському марафоні, творчих зустрічах.

Островецька Світлана (студентка Інституту журналістики КиМУ).

КиМУ КиМУ