XVII Всеукраїнський фестиваль, присвячений Всесвітньому Дню Землі у м. Кіровоград

19–21 квітня 2012 року в м. Кіровограді за участі Київського міжнародного університету пройшов XVII Всеукраїнський фестиваль, присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Фестиваль складався з відбіркового й очного турів і мав на меті акцентувати увагу громадськості, педагогів, батьків і дітей на проблеми формування активної громадянської позиції підростаючого покоління, підтримку обдарованих дітей і молоді, пошук нових форм художньої творчості.

Завдання фестивалю:
  • пропагувати серед дітей і молоді позитивну мотивацію на активну участь у процесах європейської інтеграції України;
  • створити творчим педагогам умови до синтезу різних жанрів мистецтва у пропаганді нових форм художньої творчості;
  • підтримати і стимулювати творчі дитячі колективи, які проявляють оригінальні підходи до створення сучасних мистецьких форм.

Тема фестивалю «Я та мої друзі» об’єднала понад 300 юнаків і дівчат з Донецької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Черкаської, Хмельницької, Херсонської, Київської, Житомирської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей, АР Крим, Росії (м. Володимир) і Португалії (м. Вілла Реал Де Санто Антоніо).

Участь у фестивалі взяли дитячі та юнацькі колективи: вокальні, хореографічні, театральні колективи, театри ляльок, пантоміми, колективи оригінального жанру, дитячі об’єднання громадянського спрямування, діти-майстри декоративно-прикладного мистецтва.

Журі в номінації «Євроклуби та молодіжні організації» очолила Рудаківська Світлана Вікторівна – проректор з питань довузівської підготовки Київського міжнародного університету, професор.

Керівник номінації – Арутюнян Олена Сергіївна, методист вищої категорії з міжнародних зв’язків та партнерства, голова Ради євроклубів Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

У номінації «Євроклуби та молодіжні організації» взяли участь 23 команди:
  • Кіровоградська гімназія № 9, «Єдність»;
  • НВК «Кіровоградський колегіум», «Пікаділлі»;
  • Кіровоградський облкомплекс, «Астра»;
  • Кіровоградський НВО № 26 «В єднанні сила»;
  • Кіровоградський НВО № 8, «Всесвіт»;
  • Олександрійська гімназія-інтернат, «Світоч»;
  • Ульяновський ЦДЮТ, «Прометей»;
  • Долинський ЦДЮТ, «Діалог»;
  • Добровеличківська ЗОШ-інтернат І–ІІІ ступенів, «Скіф»;
  • Балахівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Петрівської районної ради, «Ми – українці, ми – європейці»;
  • Бобринецький районний БДЮТ, «Співдружність»;
  • НВК «Знам’янська ЗШ І–ІІІ ступенів № 2-ліцей», ДМГО «Оберіг»;
  • Каховська СЗОШ І–ІІІ ступенів № 2, «Lingua»;
  • Палац дитячої та юнацької творчості Управління освіти й науки Севастопольської міської держадміністрації, «Севастопольський меридіан»;
  • Запорізький міський палац дитячої та юнацької творчості, «Країнознавство»;
  • Київська гімназія № 136, «Сузір’я», «Прорив», «Вектор», «Соколи»;
  • Черкаська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 17, «Єдність – Unity»;
  • Перша міська гімназія м. Черкаси, «Євроклуб»;
  • МБУ г. Владимир «Молодежный центр», «Евроклуб»;
  • Експериментальний навчальний заклад «Школа розвитку» Криворізької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 68, Євроклуб «Європейські горизонти»
У номінації «За участь у конкурсі-презентації маршрутів «Відкриваємо Європу разом»

І місце

Київська гімназія № 136

Керівники: Шубіна Наталія Миколаївна, Соколова Наталія Леонідівна.

Члени команди:
  • Каналош Євген Едуардович;
  • Ситніков Максим Валерійович;
  • Кулик Ілля Миколайович;
  • Деркач Лінда Андріївна;
  • Полянчикова Анна Іванівна;
  • Горяйнова Світлана Михайлівна;
  • Каліщук Святослав Олесьович;
  • Козієвський Станіслав Євгенійович;
  • Вишнівецька Анастасія Владиславівна;
  • Соколов Михайло Андрійович;
  • Шевель Михайло Павлович;
  • Індик Олександра Романівна.

ІІ місце

Експериментальний навчальний заклад «Школа розвитку» Криворізької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 68

Керівник: Мановицька Яна Валеріївна.

Члени команди:
  • Нагорна Ольга;
  • Лебедєва Марія;
  • Бомко Каріна.

Кіровоградський НВО № 26

Керівник: Дейкун Марина Олександрівна.

Члени команди:
  • Вовк Віталіна;
  • Ткаченко Євгенія;
  • Гончар Юлія.

ІІІ місце

Добровеличківська ЗОШ-інтернат І–ІІІ ступенів

Керівник: Устюжаніна Олена Вікторівна.

Члени команди:
  • Балєлов М.Ю.;
  • Свиридов І.В.;
  • Щербов О.М.
У номінації «За яскраву презентацію Євроклубу «Україна – перлина європейської спадщини»

І місце

НВК «Знам’янська ЗШ І–ІІІ ступенів № 2-ліцей»

Керівники: Філіпова Світлана Миколаївна.

Члени команди:
  • Бебік Інна Олександрівна;
  • Замковий Володимир Леонідович;
  • Панкевич Богдан Олегович.

ІІ місце

Палац дитячої та юнацької творчості Управління освіти й науки Севастопольської міської держадміністрації

Керівник: Загородня Наталія Олександрівна.

Члени команди:
  • Телегіна Юлія;
  • Мамедов Руслан;
  • Попова Анастасія.

Олександрійська гімназія-інтернат

Керівник: Шапран Вікторія Степанівна.

Члени команди:
  • Лебідь Анна Степанівна;
  • Роменська Владислава Миколаївна;
  • Селезньова Валентина Сергіївна.

ІІІ місце

Ульяновський ЦДЮТ

Керівник: Чучаєв Олександр Володимирович.

Члени команди:
  • Кучер Дмитро;
  • Сусол Анастасія;
  • Кіларь Анжела.

Запорізький міський палац дитячої та юнацької творчості

Керівник: Самофалова Ніна Іванівна.

Члени команди:
  • Терещенко Дар’я Романівна;
  • Гаврилов Антон Олександрович;
  • Мельничук Марія Іванівна.
У номінації «За активну участь у прес-конференції «Україна – держава, відкрита для міжнародного діалогу»

І місце

Кіровоградський облкомплекс

Керівники: Берлін Ольга Анатоліївна.

Члени команди:
  • Буряк Ігор Олександрович;
  • Лозан Марина Володимирівна;
  • Паламаренко Віталій Петрович.

ІІ місце

Черкаська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 17

Керівник: Міщенко Вікторія Вікторівна.

Члени команди:
  • Оніщенко Аліна;
  • Мазур Дмитро;
  • Палагіна Катерина.

Бобринецький районний БДЮТ

Керівник: Тімофеєва Олена Вікторівна.

Члени команди:
  • Білан Юлія;
  • Чорна Тетяна;
  • Орінко Ольга.

ІІІ місце

НВК «Кіровоградський колегіум»

Керівник: Зубричева Ольга Володимирівна.

Члени команди:
  • Лихоліт Ольга;
  • Мазур Наталія;
  • Рижко Олександра.

Кіровоградська гімназія № 9

Керівник: Леновець Наталія Анатоліївна.

Члени команди:
  • Сапожнікова Яна Сергіївна;
  • Гавриленко Аліна Сергіївна;
  • Понуренко Аліна Юріївна.
У номінації «За оригінальність оформлення Європейського ярмарку»

І місце

Каховська СЗОШ І–ІІІ ступенів № 2

Керівники: Трапезнікова Олена Василівна.

Члени команди:
  • Артеменко Ганна;
  • Осауленко Катерина;
  • Єфіменко Ольга.

ІІ місце

Долинський ЦДЮТ

Керівник: Удовіченко Ірина Петрівна.

Члени команди:
  • Мокрякова Ірина Сергіївна;
  • Смірнова Катерина Валеріївна;
  • Логін Юлія Миколаївна.

Кіровоградський НВО № 8

Керівник: Томенко Вікторія Владиславівна.

Члени команди:
  • Мішкевич Олександра;
  • Тютюнник Валентина;
  • Данілова Марина.

ІІІ місце

МБУ г. Владимир «Молодежный центр»

Керівник: Чебанов Микола Володимирович.

Члени команди:
  • Хоптинський Микола Сергійович;
  • Хоптинський Павло Сергійович;
  • Калинцев Сергій В’ячеславович.

Перша міська гімназія м. Черкаси

Керівник: Войцях Сергій Олександрович.

Члени команди:
  • Арапова Поліна;
  • Мокрушина Марія;
  • Володіна Дарина.

Кожна команда отримала цінні подарунки – флеш-накопичувачі.

Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагородили відповідно Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, які дають право на отримання знижки за навчання в Київському міжнародному університеті: І місце – 50%, ІІ місце – 30%, ІІІ місце – 20%.

За підготовку, організацію та проведення XVII Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, подяками були нагороджені члени Євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості Рєзнікова Євгенія, Слівко Євгенія, Літвінчук Данило, Стрельцова Анастасія.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!
Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ