Дні англійської мови в Інституті лінгвістики КиМУ

18–19 квітня 2012 року в Київському міжнародному університеті проходили дні англійської мови, підготовлені кафедрою германської філології (завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, професор Мизин Т.О.). Проведення таких заходів стало вже традиційним, студенти мають змогу застосувати здобуті теоретичні знання на практиці. Святковий настрій, доброзичлива атмосфера, яка панує під час міні-спектаклів англійською мовою, допомагає не тільки розширити світогляд, підвищити рівень володіння іноземною мовою, а й творчо розкритися.

Розпочався захід з постановки уривка з п’єси The Importance of Being Earnest (О. Уайльда «Наскільки важливо бути серйозним»), який підготували студенти групи 202 (Катерина Доможилкіна, Яна Ясинська, Діана Тельман, Шушанік Макіян) під керівництвом професора Лутковської Т.М., яка, до речі, була однією з дійових осіб у цьому інсценуванні.

19 квітня мовну естафету прийняли студенти групи 101 (Ольга Івко, Анастасія Ковальова, Юлія Байдала, Владислав Ситніков), а також студент магістратури Кадем Махмед, які дали змогу глядачам зрозуміти англійську ідіому Kangaroo Court («Несправедливий суд»), підсудною на якому була сама пані Свобода.

На завершення днів англійської мови студенти групи 201 познайомили глядачів із казковим світом Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» (Charlie and the Chocolate factory), світом дитячих уподобань і мрій, найщиріші з яких обов’язково збуваються!

Ми впевнені, що всі мрії студентів Інституту лінгвістики також обов’язково збудуться, і запорука цьому – їхня наполеглива праця в опануванні англійської мови!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ