Гостьові лекції проф. КиМУ О.М. Холода у Силезькому університеті м. Катовіце, Польща

Від 17 до 21 квітня 2012 року проф. Холод О.М. – завідувач кафедри масової комунікації Інституту журналістики Київського міжнародного університету на запрошення керівництва Інституту соціології Силезького університету в м. Катовіце (Польща) читав гостьові лекції для докторантів (аспірантів), які працюють над дослідженнями в галузі європейської співпраці Польщі з країнами Східної Європи.

Проф. Холод О.М. також прочитав лекцію на запрошення Ради студентського самоуправління Силезького університету. Близько 100 студентів, присутніх на лекції «Особливості формування іміджу іноземного вищого навчального закладу на теренах країн СНД», мали нагоду отримати відповіді на запитання, які виникли під час спілкування з українським фахівцем.

Кореспондент радіостанції Ради студентського самоуправління взяла інтерв’ю у проф. Холода О.М. Фоторепортаж про лекції проф. Холода О.М. можна знайти на сайті: us.edu.pl.

КиМУ КиМУ КиМУ