Дебют першокурсника

Осінь – це не тільки початок нового навчального року для студента, це також прийом до університетської студентської сім'ї її нових членів – першокурсників, знайомство з якими, їх адаптація до студентського братства Київського міжнародного університету – важлива складова освітнього та виховного процесів. А як краще всього познайомитись, сплотитись, здружитись? Звичайно ж у творчій команді!

«Дебют першокурсника-2012» 11 жовтня 2012 року став саме таким гарним стимулом для «студентів-першачків» інститутів та факультетів КиМУ у їх бажанні приєднатися до дружної сім'ї студентів Університету.

Традиційно цей конкурс допомагає розкрити таланти і проявити свої здібності. Чим же порадувала нас студентська творчість у цьому році?

Відкриваючи конкурс, Данченко Тетяна Володимирівна побажала командам–учасницям найкращих презентацій, побільше глядацьких симпатій, а головне, отримати всім заряд позитивних емоцій, незабутніх вражень. Не дивлячись на холодну погоду, у актовій залі Університету протягом 2-х годин було спекотно від іскрометного студентського гумору, пам’ятних постановок, презентацій, продемонстрованих сімома командами–учасницями: Ін-тут міжнародних відносин, Ін-тут лінгвістики, Юридичний ін-тут, Ін-тут телебачення кіно і театру (2 команди: кафедри кіно-, телемистецтва та театрального мистецтва), Ін-тут психології та соціально-політичних наук, Економічний факультет.

Результати конкурсу оцінювало журі у складі:
  • Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи;
  • Некряч А.І. – проректор з питань розвитку університету;
  • Рудаківська С.В. – проректор з питань довузівської підготовки;
  • Судак І.І. – директор Коледжу КиМУ;
  • Семенчук Крістіна – студентка IV курсу спеціальності «Журналістика», голова комітету з культурно-масових питань і спортивної діяльності.
За рішенням журі перемогу в номінаціях отримали:
  • Номінація «Бродвейський потенціал» - команда кафедри театрального мистецтва (Ін-тут телебачення, кіно і театру);
  • Номінація «Ах, Cinema-Cinema» - команда кафедри кіно-,телемистецтва;
  • Номінація «Віртуози струн душі» - команда Ін-ту психології та соціально-політичних наук;
  • Номінація «Реп читаєш – гарно мову знаєш» - команда Ін-ту лінгвістики;
  • Номінація «Феміда має рацію» - команда Юридичного ін-ту;
  • Номінація «Діти of Adam Smith» - команда Економічного ф-ту;
  • Номінація «Vivat, міжнародник, Vivat» - команда Ін-ту міжнародних відносин.

Переможців у двох номінаціях «Улюбленці публіки» та «Дебют єднає нас» визначили 450 студентів – глядачів конкурсу, переможцем у обох номінаціях стала команда Інституту міжнародних відносин.

Протягом усього конкурсу вдячні глядачі обдаровували конкурсантів оплесками за гідну презентацію своїх спеціальностей, за прекрасний настрій і за їх талант.

Хоча весь «Дебют» проходив у формі змагань, головне його завдання було виконано: студенти семи структурних підрозділів, а це 26 спеціальностей, об’єднались, зріднились, відстояли честь своїх інститутів і факультетів.

Так тримати, першокурсники, ми всі одна команда — команда Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ