Посвята в першокурсники

1 вересня 2012 року в актовій залі Київського міжнародного університету панувала святкова атмосфера, урочисте дійство для першокурсників Університету, Коледжу та учнів Ліцею — посвячення у студенти і святкування початку нового навчального року.

Першокурсників і їхніх батьків тепло привітав президент Університету, професор Хачатурян Х.В., члени ректорату. Благословення на успішне навчання першокурсники отримали від почесного гостя урочистої церемонії Архієпископа Євстратія — вікарія Київської єпархії Української Православної Церкви.

На адресу Київського міжнародного університету надійшли вітання з початком нового навчального року від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, Інституту інноваційних технологій і змісту МОН молоді і спорту України, партнерів з міжнародних проектів — Римського університету «La Sapienza» та Штутгартського університету (ФРН).

Передачу символічних Ключа знань і Студентського квитка здійснили Валерій Алексанян — Голова студентського парламенту, студент 4-го курсу спеціальності «Політологія» та Красюк Наталія — студентка 2-го курсу спеціальності «Міжнародне право», а право їх отримати було надане Фроловій Євгенії — студентці 1-го курсу Юридичного ін-ту та Закшевському Владу — студенту Коледжу, спеціальності «Акторське мистецтво».

Закінчилась урочиста церемонія студентським концертом.

Після офіційної частини свята першокурсники отримали документ їхньої належності до студентської родини Київського міжнародного університету — студентські квитки. Студенти вже сформованих груп розійшлися знайомитись із майбутніми одногрупниками, керівництвом інститутів і факультетів, кураторами, отримати розклад занять, дізнатись про навчальну систему в університеті, правила та обов’язки студента.

Щасливого, успішного студентського життя, шановні першокурсники!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ