Літературно-музичний вечір «Лицарський турнір»

Літературно-музичний вечір «Лицарський турнір за серце Прекрасної Дами», який 2 березня 2012 року підготували й провели Тур’ян О.В., доцент кафедри теорії та історії журналістики, кандидат психологічних наук, Глуцька А.І., директор Навчальної телестудії, викладач кафедри української і світової культури та літератур, розпочав для студентів Київського міжнародного університету весняні свята, що нагадують про настання пори любові й жіночності.

Виклик прийняли шляхетні лицарі, чиєю зброєю стали гостре слово, відчуття такту й музичний слух, а саме: Євген Карась (студент ІІІ курсу Інституту журналістики), Анна Булавка (студентка ІІ курсу Інституту журналістики) – лицар, що виступає за рівність статей (а, можливо, просто зачарований лицар); Богдан Кошовий (студент І курсу Інституту психології та соціально-політичних наук).

Під час турніру учасники освідчувалися Прекрасній Дамі, вели з нею куртуазну бесіду, виконували танок і вражали її особливим талантом. Витончену атмосферу середньовіччя створювали вірші, пісні, літературно-музичні композиції у виконанні студентів Інституту журналістики, зокрема, Максима Велущака, Крістіни Семенчук, а також викл. Глуцької А.І., доц. Тур’яна О.В.

Журі, до складу якого входили директор Інституту журналістики, кандидат філологічних наук, професор Зикун Н.І.; завідувач кафедри масової комунікації, доктор філологічних наук, професор Холод О.М.; доц. Тур’ян О.В.; лаборант кафедри масової комунікації Хлань Я.В.; викладач кафедри міжнародної інформації та інформатики Борисенко Д.О., дотримуючись лицарських законів, винагородило кожного з учасників турніру: Богдана Кошового за «найвправніший танок»; Анну Булавку за «бесіду, проведену в найкращих традиціях куртуазного стилю»; Євгена Карася за «вишукане освідчення Прекрасній Дамі»; Максима Велущака за «талант художнього декламування». Особливу нагороду турніру здобув його натхненник і лицар доц. Тур’ян О.В.

Цьогорічний турнір добіг кінця, але продовжують діяти закони лицарства, адже чесність, благородство й боротьба за справедливість – риси характеру не тільки лицарів, а й майбутніх журналістів, психологів, будь-якої молодої людини, у чому нас переконали студенти КиМУ.