Випуск магістрів – 2012

1 лютого 2012 року стало особливим днем для 342 магістри Київського міжнародного університету з міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації, іноземної філології, кіно-, телемистецтва, психології, соціальної роботи, журналістики, права, а саме – днем випуску, про який вони мріяли 5,5 років. День трішечки сумний, адже вони прощалися зі студентським життям, водночас хвилюючий і радісний, тому що настав бажаний для всіх фініш – завершення навчання в Університеті, одержання диплома про повну вищу освіту, перепустки в новий статус – статус фахівця. 62 випускники одержали диплом з відзнакою.

Звертаючись до випускників, ректор Київського міжнародного університету професор Х.В. Хачатурян висловив упевненість у тому, що здобуті в КиМУ знання стануть вдалим стартом у їхньому кар’єрному зростанні, запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку й допомогу з боку керівництва й викладачів Університету, побажав мудрих рішень і дій, упевненості у власних силах, щастя і професійних досягнень.

За традицією Хачатур Володимирович вручив 10 випускникам золоті медалі КиМУ й дипломи «Гордість Університету» за відмінне навчання, наукові, творчі досягнення.

Директори інститутів також тепло й щиро привітали магістрів і вручили їм довгоочікувані дипломи: доцент Лавриненко О.О. (Інститут лінгвістики), професор Безручко О.В. (заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру), професор Зикун Н.І. (Інститут журналістики), професор Пилипенко О.І. (Інститут психології та соціально-політичних наук), доцент Телестакова А.А. (Юридичний інститут), професор Тіменко І.В. (Інститут міжнародних відносин).

Зі словами подяки від імені випускників на адресу викладачів, на очах яких вони зростали і стверджувались як особистості, фахівці й таланти, виступила Мухіна Дар'я – магістр міжнародного права. Закінчилась урочиста церемонія проголошенням клятви випускника Київського міжнародного університету й гімном всесвітнього студентства Гаудеамус.

Щиро вітаємо магістрів!
Віримо, що Ви будете гідно нести звання випускника Київського міжнародного університету, а в серцях на довгі роки збережете повагу й любов до Альма-Матер.
Щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, нових досягнень і перемог на життєвому шляху!