Спільні освітні проекти – Олімпіада «Шляхами Вернадського»
18 березня 2014 року

18 березня 2014 року багаторічний партнер Київського міжнародного університету спеціалізована школа №185 ім. В. Вернадського м. Києва – зібрала у своїй актовій залі переможців відкритої олімпіади з математики та фізики «Шляхами Вернадського», яку школа проводить уже восьмий раз.

Олімпіада, у якій цьогоріч взяли участь понад 200 учнів міста Києва, присвячена засновнику та першому президентові НАН України академіку В.І. Вернадському та проводиться щороку в березні – до дня народження вченого.

Під час урочистого нагородження учасників і переможців привітав директор школи Щербаков Є.М., а також почесні гості свята: Корбецький М.Б., начальник районного управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної  адміністрації; проф. Данченко Т.В., проректор з навчально-виховної роботи Київського міжнародного університету; Гуменна О.М., директор науково-методичного центру РУО; Шунько В.В., доцент геологічного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка;  Іващенко Є.В., доцент Національного технічного університету «КПІ».

За словами Тетяни Володимирівни Данченко, проведення таких олімпіад сприяє розвитку пізнавальних здібностей та інтересів старшокласників, усебічну підтримку яких ставить собі за мету і Київський міжнародний університет, щорічно проводячи Всеукраїнську олімпіаду та універсіаду.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

Найкращі знавці фізики та математики були нагороджені дипломами й медалями, цінними призами, а також дипломами Київського міжнародного університету, які дають їх власникам право позаконкурсного вступу та знижки в оплаті за навчання в КиМУ:

Диплом I ступеня

(знижка 20%)

  • 6 клас – Панов Олександр (СШ № 185);
  • 7 клас – Рамік Іван (СШ № 185);
  • 8 клас – Тригуб Антон (Гімназія «Академія»);
  • 9 клас – Степанюк Марія (Науково-природничий ліцей № 145);
  • 10 клас – Яковенко Назар (СШ № 185);
  • 11 клас – Гриценко Андрій (СШ № 185).

Диплом II ступеня

(знижка 15%)

  • 6 клас – Горкун Вадим, Щербінкіна Томіла (СШ № 185);
  • 7 клас – Хотячук Максим (СШ № 185), Борисюк Василина (Гімназія «Академія»);
  • 8 клас – Ткаченко Юлія, Майсак Максим (СШ № 185);
  • 9 клас – Сокол Ярослав (СШ № 185), Єфанов Павло, Тишко Ростислав (Науково-природничий ліцей № 145);
  • 10 клас – Городинський Роман (СШ № 185);
  • 11 клас – Мамишев Андрій, Онанко Анастасія (СШ № 185).

Диплом III ступеня

(знижка 10%)

  • 6 клас – Мосійчук Юлія, Кудельська Олександра, Калашніков Денис (СШ № 185);
  • 7 клас – Камєнкова Марія (СШ №200), Олешкевич Святослав, Цепа Олексій (СШ №185);
  • 8 клас – Васильєв Артем, Поліщук Ніна (СШ № 185), Мішустіна Ксенія (Гімназія «Академія»);
  • 9 клас – Реденський Олександр (СШ № 200), Дмитренко Віталій (Науково-природничий ліцей № 145);
  • 10 клас – Шепелевич Оксана, Хижняк Марія (СШ № 185), Дядюшка Максим (СШ № 304);
  • 11 клас – Шарнін Сергій, Сіренко Ігор, Тригодько Дмитро (СШ № 185).

Шановні учасники та переможці Олімпіади! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому і йти вперед!
Запрошуємо Вас на навчання до Київського міжнародного університету!