Інтелектуальні ігри - Олімпіада
26 листопада 2014 року

Реалізуючи програму «Школа-КиМУ: партнери в освіті», Центр довузівської підготовки КиМУ спільно з кафедрами Університету в період від 26 до 29 листопада 2014 року провів XV Всеукраїнську Олімпіаду з базових дисциплін: українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, історія України, всесвітня історія, біологія, географія, хімія, фізика, у якій взяли участь 168 учнів 7-11 класів шкіл міст Києва, Комсомольська, Боярки, Броварів.

Після написання робіт учасники Олімпіади зібрались в актовій залі Університету, де відбулась комп’ютерна презентація структурних підрозділів, напрямів підготовки, а проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. у своєму виступі особливу увагу звернула на зміни в правилах прийому та особливостях проведення вступної кампанії 2015 року. Учасники Олімпіади з задоволенням зустріли також перегляд телепрограми «Студентський квиток», яку готують студенти Інституту журналістики та Інституту телебачення, кіно і театру і яка щотижня транслюється на 20 телеканалах України. Приємною новиною стала для старшокласників інформація про те, що перемога в Олімпіаді дає знижку в оплаті за навчання в Коледжі та Університеті від 10 до 30%.

Відповідно до рішення журі переможцями XV Всеукраїнської олімпіади школярів з базових дисциплін стали:

УКРАЇНСЬКА МОВА

Диплом ІII ступеня:

  • 7 клас – Василенко Анна Ярославівна (СШ № 76).
  • 10 клас – Манченко Анна Антонівна (НВК № 183 «Фортуна»).
Грамоти:

7 клас – Шведова Мілена Русланівна (Школа екстернів).

8 клас – Фесенко Катерина Миколаївна (СШ № 76).

9 клас – Дембік Анастасія Дмитрівна, Кириченко Катерина Олександрівна (СШ № 76).

10 клас – Гречух Любов Ярославівна, Єрмолаєва Євгенія Дмитрівна, Мікадзе Саломе Сосоївна, Постоєнко Олександра Валеріївна, Середа Богдана Ігорівна (НВК № 183 «Фортуна»); Чистякова Анна Костянтинівна, Ящевська Мирослава Вадимівна (СШ № 76).

11 клас – Алмамедова Ельміра Аліївна, Ковальчук Юлія Володимирівна, Панфілова Олександра Олександрівна (НВК № 183 «Фортуна»); Фурса Яна Миколаївна (СШ № 187).

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Диплом І ступеня:

  • 8 клас – Мінчук Євгенія Дмитрівна (НВК № 183 «Фортуна»).
  • 11 клас – Подугольнікова Злата Олександрівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов).

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Аксютін Євген Вікторович (СШ № 187), Сірейка Руслан Арнольдович (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІII ступеня:

  • 10 клас – Шерстньова Анастасія Володимирівна (НВК № 183 «Фортуна»).
  • 11 клас – Ляховець Юрій Юрійович (СШ № 187).
Грамоти:

7 клас – Пеклін Іван Олександрович (Єврошкола «Михаїл»); Парчевський Максим Владиславович, Сліпенко Даниїл Дмитрович (СШ № 76).

8 клас – Синявська Юлія Глібівна (СШ № 51); Кузмічова Марія Володимирівна, Іваненко Вероніка Ігорівна (СШ № 76); Махіборода Дмитро Русланович (СШ № 304).

10 клас – Гош Уляна Юріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов).

11 клас – Шахін Нінель Абдуль-Саламівна (СШ № 187).

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Улезько Валерія Валеріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов).

Диплом ІI ступеня:

  • 10 клас – Богдяж Христина Андріївна (НВК № 183 «Фортуна»).
  • 11 клас – Леонтьєва Анастасія Михайлівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов), Малянчук Максим Віталійович (ЗОШ № 262).

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Новіков Олександр, Соколовський Микола Володимирович (ЗОШ № 262).
Грамоти:

7 клас – Шаповаленко Ілля Богданович (ЗОШ № 262).

9 клас – Кашка Ярослава Геннадіївна (ЗОШ № 262).

7 клас – Сподарцев Ілля Миколайович, Шутова Євгенія Владиславівна (ЗОШ № 262).

11 клас – Радченко Владислав Олегович (ЗОШ № 262).

ГЕОГРАФІЯ

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Краснопольський Роман Володимирович (ЗОШ № 262).

Диплом ІI ступеня:

  • 10 клас – Волковська Ірина Віталіївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов).
  • 11 клас – Уложенко Марина Андріївна (ЗОШ № 262).

МАТЕМАТИКА

Грамоти:

7 клас – Курило Анастасія Євгеніївна, Ведерніков Андрій Ігорович (СШ № 76).

БІОЛОГІЯ

Диплом I ступеня:

  • 9 клас – Павловський Дмитро Юрійович (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІI ступеня:

  • 10 клас – Бухонська Ярослава Костянтинівна (НВК № 183 «Фортуна»).
Грамоти:

10 клас – Олефіренко Анна Миколаївна (НВК № 183 «Фортуна»).

ХІМІЯ

Грамоти:

7 клас – Головач Олена Олександрівна (СШ № 76).

11 клас – Климов Андрій Валерійович (СШ № 187).

Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка

УКРАЇНСЬКА МОВА

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Заханська Валерія Євгеніївна, Кочубей Андрій Юрійович.
  • 10 клас – Жур Яна Андріївна.
  • 11 клас – Сторчак Поліна Віталіївна.

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Ситник Всеволод Володимирович, Ясинська Катерина Володимирівна.
Грамоти:

7 клас – Чернова Влада Валентинівна.

8 клас – Василенко Анна Сергіївна, Ольховська Анастасія Ігорівна, Супряга Ілона Анатоліївна.

9 клас – Ткаченко Вероніка Олександрівна.

10 клас – Гаврилюк Єлизавета Миколаївна, Галушко Тетяна Едуардівна, Гітя Віктор Сергійович, Сторож Вікторія Олександрівна, Федіна Єлизавета Ігорівна.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Андреєв Андрій Іванович.

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Щербина Ігор Васильович.

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Кузнєцова Катерина Євгенівна.
Грамоти:

7 клас – Чмельов Петро Сергійович.

НІМЕЦЬКА МОВА

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Ніколенко Марія Максимівна.

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Єпішева Поліна Євгеніївна.

ФІЗИКА

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Зілінська Ольга Олександрівна.

ГЕОГРАФІЯ

Диплом ІІ ступеня:

  • 11 клас – Мармазінська Ірина Сергіївна, Нанівська Карина Русланівна.

МАТЕМАТИКА

Грамоти:

11 клас – Панасенко Максим Вікторович.

БІОЛОГІЯ

Диплом IІ ступеня:

  • 9 клас – Нікітенко Вікторія Артурівна.
  • 11 клас – Чорнобай Каріна Олегівна.

Диплом ІIІ ступеня:

  • 9 клас – Гупало Микита Сергійович.
  • 11 клас – Бадьор Альона Олександрівна.
Грамоти:

9 клас – Данюк Максим Сергійович.

11 клас – Мирошниченко Катерина Вікторівна.

ХІМІЯ

Диплом ІIІ ступеня:

  • 9 клас – Олійник Олександра Олегівна.
  • 11 клас – Очередник Андрій Васильович.
КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ
КиМУ

Вітаємо учасників і переможців Олімпіади! Упевнені, що перші інтелектуальні успіхи стануть запорукою швидкого професійного зростання на обраній Вами спеціальності в Київському міжнародному університеті!