Інтелектуальні ігри - «Mr. Know All»

Положення про інтелектуальну гру «Mr. Know All»

УЧАСНИКИ ГРИ:

Гра проводиться серед команд, у складі яких учні 10-11-х класів.

Склад команди: 5 гравців.

Для участі у грі за тиждень до початку змагань капітан команди (школа) подає заявку на участь у грі за такою формою:
  • № і назва школи, повна адреса школи.
  • Прізвище, ім’я, по-батькові кожного члена команди (правильно вказуйте персональні дані, оскільки на їх основі виписуються дипломи учасникам гри); його повна домашня адреса і контактний телефон.
  • Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя-тренера команди, роб. телефон.
  • Прізвище, ім’я, по-батькові завуча з іноземних мов, роб. телефон.
  • Прізвище, ім’я, по-батькові директора школи, роб. телефон.

ПРАВИЛА ГРИ:

Гра проводиться англійською мовою.

Тематика гри і зміст запитань не виходять за межі шкільної програми з англійської мови.

Гра складається із 5 конкурсних завдань, одне з яких є домашнім завданням.

Послідовність виступу команд визначається жеребкуванням, яке проводиться на початку гри серед капітанів команд.

І. «Подорож англомовними країнами»
    1. Тест множинного вибору («А чи знаєте Ви?»).
  • Кожній команді ведучий гри пропонує запитання про одну з англомовних країн. Члени команди повинні визначити правильний варіант відповіді.
  • На обдумування завдання та обговорення відповіді командам дається 30 секунд.
    2. Хибне/вірне твердження: «Я вважаю, що… . А ВИ?». Обґрунтуйте відповідь.
  • Кожній команді дається твердження з інформацією про англомовні країни. Члени команди повинні вирішити чи це твердження вірне і обов’язково обґрунтувати свій вибір.
  • Право відповіді має будь-який член команди.
  • Якщо відповідь неправильна, інші члени команди не мають права на відповідь.

Оцінювання цього конкурсу проводиться так:

• Команда, яка правильно відповідає на завдання, отримує 2 бали.
  • Максимальна кількість балів команди за даний конкурс – 4.
ІІ. «Конкурс капітанів»
    1. «Що на малюнку?»
  • Назвати реалії англомовного світу, зображення яких з’являються на екрані.
    2. «А як це називають у США?»
  • Назвати американські відповідники британських слів.
  • Завдання з лінгвокраїнознавства Великої Британії/США/Канади/Австралії пропонуються усім капітанам.
  • Право відповіді виборює найкмітливіший і найшвидший – піднімає руку.
  • На обдумування відповіді – 10-15 секунд.

Оцінюється: знання предмету, володіння англійською мовою, вимова.

• Кожна правильна відповідь оцінюється у 2 бали.
ІІІ. Конкурс «Дотепний перекладач»

Командне завдання. Командам пропонується перекласти уривок з англомовної поезії.

Оцінюється: уміле відтворення оригіналу українською мовою; дотепність, творчість та оригінальність; перекладацька та мовна компетенції.

• Максимальна кількість балів – 5.
ІV. Конкурс «Слухай та малюй»

Командне завдання. Командам пропонується прослухати запис уривку з відомого англомовного оповідання. Членам команди потрібно зобразити почуте на папері і презентувати свою картину англійською мовою.

Оцінюється: уміле відтворення прослуханого уривку; дотепність, творчість та оригінальність; мовна компетенція.

• Максимальна кількість балів – 5.
V. Конкурс «Нащадки Шекспіра»
(домашнє завдання)

1. Інсценізація уривку з твору будь-якого англомовного автора.
2. Автор, твір та уривок обираються кожною командою довільно.
3. Команда має право додатково залучати до постановки учнів своєї школи.
(!!! максимальна кількість гравців не повинна перевищувати 7 осіб).
4. Тривалість театральної постановки – 5-7 хвилин.
За перевищення норм часу, відведеного за умовами конкурсу на інсценізацію, знімається 1 бал!!!

Оцінюється: уміле відтворення епохи; знання твору; правильність вимови; рівень володіння мовою; артистичність; творчість та оригінальність; мовна компетенція.

• Максимальна кількість балів – 10.

Переможницею змагань є команда, яка набирає найбільшу кількість балів.

Учасники та переможці гри