Інтелектуальні ігри - «Судові дебати»
17 лютого 2017 року

17 лютого 2017 року в судовій аудиторії Київського міжнародного університета відбулося щорічне інтелектуальне змагання «Судові дебати» серед старшокласників шкіл м. Києва. Гра, яка традиційно проводиться кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства (завідувач кафедри д.ю.н., доцент Миськів Л.І.) зібрала юних знавців права з навчальних закладів:

• команда школи № 197;
  • команди Скандинавська гімназія;
  • команди НВК № 30 (10 клас);
  • команди НВК № 30 (11-а клас)»;
  • команди НВК № 30 (11-б клас)».

Голова журі:

• Мейсер Костянтин – студент ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право».

Члени журі:

• Немогущій Богдан – студент ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»;
  • Шандлоренко Євген – студент ІІІ курсу спеціальності «Право».
КиМУ КиМУ

Директор Юридичного інституту доцент Панфілова Ю.М. ознайомила учасників з Центром міжнародного права КиМУ, який багато років є базою підготовки найсильнішої студентської команди для участі в національних та міжнародних раундах з права та міжнародного права, і яка обладнана на зразок залів судових засідань країн Європи та Америки. Практичні судові засідання – це один з найефективніших видів занять для майбутніх юристів-міжнародників, які регулярно проводяться в судовій аудиторії КиМУ.

Юлія Михайлівна провела жеребкування, відповідно до якого визначились ролі команд у грі: позивач – відповідач, захисник – обвинувач. Кожна команда складалася з двох-трьох учасників, які готували відповіді згідно із завчасно запропонованими фабулами. Під час дебатів оцінювалися: рівень обґрунтованості промови, володіння юридичними термінами, ораторські якості, уміння формулювати запитання й відповіді на них. Розляд запропонованих справ супроводжувався активною дискусією, прагненням учасників переконати опонентів та обґрунтувати власну позицію.

КиМУ КиМУ

В ході судових змагань визначились наступні переможці:

I місце - Скандинавська гімназія

I місце - НВК № 30 (10 клас)

II місце - НВК № 30 (11-а клас)

Грамотами найкращого «Захисника», «Позивача» та «Обвинувача», «Відповідача» отримали наступні учасники: Краснорудська Ольга, Зелепухіна Анастасія, Вільнер Анастасія, Шипіна Олександра, Мілевська Дар’я, Корнієнко Анна, Липовченко Марія та інші.

КиМУ

Учасники продемонстрували хороші знання з права, ораторські здібності, вміння аргументовано відстоювати власну думку та мали змогу спробувати себе у ролі майбутнього юриста.

Вітаємо переможців інтелектуальної гри!
Запрошуємо взяти участь в інших інтелектуальних проектах!
Чекаємо на Вас у Київському міжнародному університеті!