Інтелектуальні ігри - «Як стати лідером»

Положення про інтелектуальну гру «Як стати лідером»

УЧАСНИКИ ГРИ:

Гра проводиться серед команд, у складі яких учні 9-11 класів.

Склад команди – 5 гравців.

Для участі у грі за тиждень до початку змагань капітан команди (школа) подає заявку на участь у грі за такою формою:
  • Назва команди, № школи, повна адреса школи.
  • Прізвища, імена, по батькові членів команди, домашня адреса, контактний телефон.
  • Прізвище, ім’я, по батькові тренера команди.
  • Прізвище, ім’я, по батькові директора школи, контактний телефон.

Тематика гри і зміст запитань не виходять за межі шкільної програми з „Всесвітньої історії”(ХХ ст.), „Історії України” (ХХ ст.).

Змагання проходить у три етапи і передбачає три конкурсні завдання.

І. ВІКТОРИНА
  • Команди отримують 12 запитань, на які мають дати точну, правильну і однозначну відповідь.
  • Час на обдумування відповіді – 30 сек. Право відповіді отримує команда, яка першою повідомить про свою готовність.
  • Якщо команда дає неправильну відповідь на питання, то інші учасники мають 30 сек. на обдумування і першою знову відповідає команда, яка раніше за інших повідомить про свою готовність.
  • За правильну відповідь команда отримує один бал. (Якщо є підказка із зали питання знімається).
  • Переможцем вікторини є команда, яка набере найбільшу кількість балів.
ІІ. ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ
  • Команди мають представити аргументи „ЗА” чи „ПРОТИ”, щодо певної суспільно-значимої проблеми (позиція команди визначається жеребкуванням).
  • На обдумування теми і визначення власної позиції команди мають 2 хвилини. На представлення аргументів – 2 хвилини.
  • Кожна команда має право поставити команді-супернику одне запитання (15 сек.). Відповідь на питання – 30 сек.
  • Після обміну питаннями, команди протягом 1 хвилини підводять підсумок.
  • Оцінюється аргументація, логіка викладу, культура мовлення.
  • Максимальна кількість балів – 10.
ІІІ. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Команди мають представити проект створення Громадського молодіжного об’єднання та Програму його діяльності (колективний проект).

• Час на представлення домашнього завдання – 5-7 хвилин.
  • Оцінюється оригінальність підходу, аргументація, логіка викладу, культура мовлення.
  • Максимальна кількість балів – 15.

Переможницею змагань вважається команда, яка набрала максимальну кількість балів.

Учасники та переможці гри

26 березня 2010 року 19 квітня 2011 року 12 листопада 2011 року 13 жовтня 2012 року 12 жовтня 2013 року