Інтелектуальні ігри - «Комп’ютерна презентація»

Положення про інтелектуальну гру «Комп’ютерна презентація»

УЧАСНИКИ ГРИ:

Гра проводиться серед команд, у складі яких учні 10-11-х класів.

Склад команди: до 5 гравців.

Для участі у грі за тиждень до початку змагань капітан команди (школа) подає заявку на участь у грі за такою формою:
  • Назва команди, № школи, повна адреса школи.
  • Прізвища, імена, по батькові членів команди, домашня адреса, контактний телефон.
  • Прізвище, ім’я, по батькові тренера команди.
  • Прізвище, ім’я, по батькові директора школи, контактний телефон.

ПРАВИЛА ГРИ:

1. Тематика гри і зміст питань не виходять за межі шкільної програми з основ інформатики.

2. Змагання проходить в три етапи:

І. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Команди мають представити комп’ютерну презентацію, створену у Microsoft Power Point, на тему: «Роль освіти у формуванні українського інформаційного суспільства»

• Презентації приймаються під час реєстрації команди на CD, DVD дисках або на флешці без обмежень обсягу файлів.
  • Вимоги до презентації: показ автоматичний, тривалість – не більше 10 хвилин.
  • Максимальна оцінка домашнього завдання – 50 балів.
ІІ. ВІКТОРИНА
  • Має за мету визначити рівень теоретичних знань та ерудицію гравців в галузі інформаційних технологій.
  • За кожну правильну відповідь команда отримує 5 балів.
ІІІ. ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ

Мета полягає у визначенні вміння застосовувати теоретичні знання на практиці (проводиться у комп’ютерному класі).

На запропоновану тему (“Інформаційна глобалізація України”) команди створюють:

• комп’ютерну презентацію у Microsoft Power Point 2003 (можна користуватись заздалегідь підготовленими власними матеріалами, а також використовувати університетський Інтернет - швидкість 1 МБ/сек.).
  • Максимальна оцінка за практичне завдання – 50 балів.

Переможницею змагань вважається команда, яка сумарно набрала найбільшу кількість балів.

Учасники та переможці гри

20 березня 2010 року 27 листопада 2010 року 3 грудня 2011 року 8 грудня 2012 року 14 грудня 2013 року