«Зірка телебачення» 26 листопада 2011 року

26.11.2011

26 листопада 2011 року учні 6–11 класів м. Києва, а також студенти Коледжу й Київського міжнародного університету взяли участь в інтелектуальній грі «Зірка телебачення і кіно», яку провів Інститут телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету.

Хто з молодих людей не мріє стати відомим, популярним, перетворитися на зірку телевізійного шоу й одного ранку прокинутися знаменитим? Інтелектуальна гра «Зірка телебачення і кіно» дає таку змогу кожному її учаснику. Особлива творча атмосфера Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, дружня підтримка студентів І курсу спеціальності «Театральне мистецтво», прихильність поважного журі, необхідна матеріально-технічна база Університету стали запорукою блискучого виступу кожної команди й забезпечили учасникам гри чудовий настрій.

Директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслужена артистка України професор Ільїна Н.О. наголосила, що Університет надає унікальні можливості для підготовки творчих особистостей: він має власну теле-, радіостудії; заняття з хореографії й вокалу проходять у спеціалізованих аудиторіях; спортивна зала – найкраща не тільки для фізичної підготовки, а й для вправ зі сценічного руху; облаштовані гримерні, де майбутні актори набувають практичні навички роботи з гримом і сценічним костюмом; спілкування з глядачами відбувається на великій сцені актової зали Університету або малій сцені камерного театру «Ковчег».

Ніна Олександрівна повідомила, що участь у цій інтелектуальній грі надає переможцям знижки в оплаті й пільговий вступ за обраним напрямом підготовки.

Розпочинаючи це захоплююче змагання талантів, кінорежисер, член Національної спілки журналістів України професор Полєшко С.М. розповів про особливості підготовки в Київському міжнародному університеті майбутніх режисерів телебачення, кінотелеоператорів, дикторів і ведучих телепрограм, а також акторів театру і кіно, режисерів драматичного театру, театрознавців.

Голова журі:

  • Ільїна Ніна Олександрівна - директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслужена артистка України, професор.

Члени журі:

  • Безручко О. В. – заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру, завідувач кафедри кіно-, телемистецтва, кандидат мистецтвознавства, професор;
  • Безручко Олександр Вікторович – заступник директора Інституту телебачення, кіно і театру, кандидат мистецтвознавства, професор;
  • Полєшко Сергій Миколайович – професор кафедри кіно-, телемистецтва;
  • Бандило Інна Євгенівна – викладач кафедри кіно-, телемистецтва;
  • Сокирко Андрій – студент ІІ курсу, спеціальність «Кіно-, телемистецтво»;
  • Сербін Максим – студент ІІ курсу, спеціальність «Кіно-, телемистецтво»;
  • Мамедова Ельміра – студентка ІІ курсу, спеціальність «Кіно-, телемистецтво».

Під час проведення І конкурсу («Презентація команди») учасники відповідали на запитання «Чому обрали саме таку назву команди?»

ІІ конкурс дав змогу виявити серед учасників найвправніших телерепортерів, адже вони повинні були взяти інтерв’ю в членів журі.

ІІІ конкурс («Зірка в ефірі») перетворив усіх присутніх на учасників ток-шоу, на яке запросили всесвітньо відому «зірку». Усі охочі спробували себе в ролі «Зірки», «Журналіста» або глядацького журі.

У грі брали участь 6 команд:

  • Коледж Київського міжнародного університету, «Не фактор»;
  • Спеціалізована школа № 197 ім. Д. Луценка, «Зірковий епатаж»;
  • Спеціалізована школа № 76 ім. О. Гончара, «Светлячок»;
  • Спеціалізована школа № 35, «Торт Сталін»;
  • Український колеж ім. В.О. Сухомлинського № 272 «N.T.boys New Time»;
  • Студенти І курсу спеціальності «Театральне мистецтво» (поза конкурсом).

Голова журі проф. Ільїна Н.О., директор Інституту телебачення, кіно і театру, підвела підсумки інтелектуальної гри «Зірка телебачення і кіно»

І місце - Спеціалізована школа № 197 ім. Д. Луценка

Назва команди: «Зірковий епатаж»

Директор: Куца Світлана Василівна.

Керівник команди: Івкова Валентина Петрівна.

Члени команди:

  • Оніщенко Ганна;
  • Зелінська Анна;
  • Хаврієнко Вікторія;
  • Фоменко Маргарита;
  • Науменко Олександра;
  • Тєрєхов Костянтин;
  • Симонян Альберт;
  • Трофименко Антоніна;
  • Кульбачний Сергій.

Дипломанти в номінації «За краще звукове оформлення»

ІІ місце - Спеціалізована школа № 76 ім. О. Гончара

Назва команди: «Светлячок»

Директор: Наумчак Людмила Євгенівна.

Керівник команди: Сльозко Альона Юріївна.

Члени команди:

  • Сілява Анастасія;
  • Бруцький Андрій;
  • Вагін Антон;
  • Козяр Вероніка;
  • Жданова Марія;
  • Махлай Микит.

Дипломанти в номінаціях «Кращий журналіст», «За творчість і оригінальність»

ІI місце - Український колеж ім. В.О. Сухомлинського № 272

Назва команди: «N.T.boys New Time»

Директор: Хайруліна Василина Миколаївна.

Керівник команди: Потопаєва Юлія Ростиславівна.

Члени команди:

  • Потопаєв Даниїл;
  • Кириченко Богдан;
  • Шпак Іван;
  • Зосим Денис.

Дипломанти в номінаціях «Кращий репортаж», «За артистичність»

ІII місце - Коледж Київського міжнародного університету

Назва команди: «Не фактор»

Директор: Судак Ірина Іванівна.

Керівник команди: Артіменьєв Артур Леонідович.

Члени команди:

  • Богуславець Дар’я;
  • Юршин Олександр;
  • Юрчук Анастасія.

Дипломанти в номінаціях «За найкращого ведучого», «За оригінальність ідей»

ІII місце - Спеціалізована школа № 35

Назва команди: «Торт Сталін»

Директор: Зорін Віталій Васильович.

Керівник команди: Волинець Роман Васильович.

Члени команди:

  • Руденко Марія;
  • Коновалова Марина;
  • Сидорук Наталія;
  • Шевцов Антон;
  • Ромащенко Ніна.

Дипломанти в номінаціях «За найкраще творче мислення», «За акторську майстерність»

Студенти І курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Київського міжнародного університету

Директор: Ільїна Ніна Олександрівна.

Члени команди:

  • Абдурашідов Зафаржон Озодбек Огли;
  • Єфіменко Анастасія Геннадіївна;
  • Івасьова Анастасія Олександрівна;
  • Когут Марія Віталіївна;
  • Крутько Анастасія Анатоліївна;
  • Литвиненко Яна Олександрівна;
  • Махлай Ярослав Миколайович;
  • Мирошниченко Олена Русланівна;
  • Селезньова Тетяна Віталіївна;
  • Сулейманова Гульнара Магомеднуріївна;
  • Чередник Ганна Русланівна.

Дипломанти в номінаціях «За найкращий сценарій», «За найкращу режисерську роботу»

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті 20%, 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


30 11/2017
12:00
Зустріч
11 11/2017
12:00
Зустріч
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)
24 10/2017
12:00
Зустріч