«Захоплююче країнознавство» 22 листопада 2016 року

22.11.2016

22 листопада 2016 року у спеціалізованій школі № 197 ім. Дмитра Луценка відбулась інтелектуальна гра «Захоплююче країнознавство», яку організували та провели Центр довузівської підготовки та кафедра країнознавства та міжнародного туризму КиМУ.

Виступи команд оцінювало журі в складі:

Голова журі

  • Терехова М.А – викладач кафедри міжнародного туризму.

Члени журі:

  • Гриценко С.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
  • Крушинська В.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
  • Царалунга В.В. - студенти магістратури спеціальності туризм.

В інтелектуальній грі «Захоплююче країнознавство» взяли участь 9 команд СШ № 197 ім. Д. Луценка:

  1. «Франція», 10-А клас;
  2. «Польща», 10-А клас;
  3. «Чехія», 10-А клас;
  4. «Бельгія», 10-Б клас;
  5. «Данія», 10-Б клас;
  6. «Нідерланди», 10-Б клас;
  7. «Люксембург», 10-В клас;
  8. «Австрія», 10-В клас;
  9. «Швейцарія», 10-В клас.

Перед початком гри проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., професор Рудаківська С.В. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ, ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року, можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції. Також Світлана Вікторівна запросила присутніх взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін, яка відбудеться 26 листопада 2016 року в КиМУ.

Змагання проходили в три етапи:

  • «Вікторина».
  • «Країна знайома і незнайома».
  • «Рекламна презентація», під час яких команди мали продемонструвати знання політичної карти світу, визначити країну за запропонованими назвами історичних пам`яток або оригінальними висловами, прорекламувати країну, яку вони обирали заздалегідь, за допомогою власноруч створених стіннівок.

Упродовж усієї гри учасники команд демонстрували свої таланти, креативність, обізнаність і безмежне прагнення перемогти.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце

  • Назва команди: «Люксембург», 10-В.

Члени команди:

  • Горецька А.;
  • Решітько К.;
  • Васильчук К.;
  • Чиж А.

ІІ місце

  • Номінація: «Яскравий інтелектуальний потенціал».
  • Назва команди: «Франція», 10-А.

Члени команди:

  • Абрамова Д.;
  • Корягіна О.;
  • Михайловська Р.;
  • Мусієнко В.

ІIІ місце

  • Назва команди: «Польща», 10-А.
    • Члени команди:

      • Бойків З.;
      • Джулай І.;
      • Полякова В.;
      • Дікарєв Н.

      Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті у розмірі 20%, 15% і 10% відповідно.

      Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


30 11/2017
12:00
Зустріч