«Захоплююче країнознавство» 12 лютого 2015 року

12.02.2015

12 лютого 2015 року інтелектуальна гра «Захоплююче країнознавство» зібрала учнів шкіл м. Києва, яких цікавить історія, культура, традиції інших країн, а також захоплюючі подорожі.

Виступи команд оцінювало журі в складі:

Голова журі:

  • Лукашенко А.І. доцент кафедри країнознавства та міжнародного туризму.

Члени журі:

  • науковий експерт - Некряч А.І. – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри;
  • Безпала О.В.. доцент кафедри країнознавства та міжнародного туризму;
  • Галицька Ю.Г. викладач кафедри країнознавства та міжнародного туризму;
  • Щеховська Лариса магістр спеціальності Країнознавство.

В інтелектуальній грі «Захоплююче країнознавство» взяли участь 4 команди:

  • «Надія», середня загальноосвітня школа № 297;
  • «Bonjour», спеціалізована школа № 197 ім. Д. Луценка;
  • «Тайфун», Середня загальноосвітня школа № 262;
  • «L’hexagone», гімназія № 109 ім. Т. Шевченка.

Інтелектуальна гра «Захоплююче країнознавство», яку організувала та провела кафедра країнознавства та міжнародного туризму, стимулює пізнавальну активність, поглиблене вивчення старшокласниками країн світу, сприяє розширенню їхнього світогляду.

Проректор з довузівської підготовки професор Рудаківська С.В. ознайомила старшокласників із особливостями вступної кампанії, увагу 9-класників звернула на навчанні в Коледжі, підкреслила переваги відвідування підготовчих курсів, а також запросила присутніх взяти участь в Універсіаді (21.02.15) та пробному творчому конкурсі (20 та 27 березня 2015 року).

У першому турі гри, яке провела Лукашенко А.І., команди виявили свої знання політичної карти світу.

У другому турі «Країна знайома і незнайома» команди мали визначити, чи стосується запропоноване твердження до тієї країни, яку вони обрали згідно жеребкуванню, а саме: «Надія» впізнавала Італію, «Тайфун» – Францію, «Bonjour» представляла Німеччину, а «L’hexagone» – Іспанію.

Матеріал для третього туру «Рекламна презентація» команди готували заздалегідь і країну обирали довільно. «Надія» презентувала неповторну Італію, «Тайфун» знайомив із дивовижною Фінляндією. А от командам «Bonjour» і «L’hexagone» довелося боротися ще й за кращу презентацію Франції. «Bonjour» ознайомила з країною за допомогою слайд-шоу, спираючись на досвід власної поїздки, а «L’hexagone» – створила мікс із комп’ютерної презентації і театральної постановки. Закінчили виступ обидві команди неперевершеним виконанням французьких хітів.

Поки члени журі підводили підсумки, професор Некряч А.І. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ. Повідомила, що університет є членом Європейської асоціації, постійний учасник міжнародних проектів і грантів, а з 2015 року студенти можуть одержувати подвійний диплом спільно із Словацьким Центрально-Європейським університетом, зокрема, зі спеціальностей «Країнознавство» і «Туризм». Також Анастасія Іванівна зупинилась на перевагах навчання в КиМУ, а саме: двомовному навчанні по Болонській системі, потужній матеріально-технічній базі, забезпеченні студентів базами практик тощо.

Команди проявили свій талант, креативність, обізнаність, про що зазначили члени журі у своїх виступах, а також вони запевнили, що шлях для одержання ґрунтовних знань, високої професійної підготовки майбутніх спеціалістів – це навчання в Київському міжнародному університеті, а згуртований професорсько-викладацький склад і активний студентський уряд забезпечать насичене студентське життя і цікаве дозвілля.

За результатами усіх турів призові місця серед команд розподілилися наступним чином:

І місце Гімназія № 109 ім. Т. Шевченка

  • Назва команди: «L’hexagone».
  • Директор гімназії: Полякова Віталія Іванівна.
  • Керівник команди: Гончарова Алла Василівна.

Члени команди:

  • Галавський Сергій Олександрович;
  • Савченко Валерія Віталіївна;
  • Некрасова Марія Олександрівна;
  • Поскачей Максим Олександрович;
  • Шляпіна Тетяна Юріївна;.
  • Братіщева Дар’я Олександрівна;
  • Свистунова Анастасія Сергіївна;
  • Єсаулова Анастасія Олександрівна;
  • В’язовська Анастасія Юріївна;
  • Петрусенко Валерія Андріївна.

Дипломанти в номінаціях: «Найкраща рекламна презентація», «Кращий знавець політичної карти світу», «Яскравий інтелектуальний потенціал».

І місце Середня загальноосвітня школа № 262.

  • Назва команди: «Тайфун».
  • Директор школи: Паралова Наталія Георгіївна.
  • Керівник команди: Могила Марина Миколаївна.

Члени команди:

  • Краснопольський Роман Володимирович;
  • Вячлов Андрій Сергійович;
  • Уложенко Марина Андріївна;
  • Соколовський Микола Володимирович;
  • Яворський Віктор Вікторович.

Дипломанти в номінації «Найкраща презентація команди».

ІІ місце Спеціалізована школа № 197 ім. Д. Луценка

  • Назва команди: «Bonjour».
  • Директор ліцею: Куца Світлана Василівна.
  • Керівник команди: Івкова Валентина Петрівна.

Члени команди:

  • Лопащук Анастасія;
  • Коцюбенко Марія;
  • Васильчук Альона;
  • Пархоменко Анна;
  • Терзі Ольга.

Дипломанти в номінації «Творчість та оригінальність».

ІII місце Середня загальноосвітня школа № 297.

  • Назва команди: «Надія».
  • Директор гімназії: Голота Надія Степанівна.
  • Керівник команди: Конош Лариса Мар’янівна

Члени команди:

  • Блондик Олена Вікторівна;
  • Мировська Анастасія Миколаївна;
  • Чередниченко Анастасія Романівна;
  • Черниш Артем Олегович;
  • Федяй Дмитро Олександрович.

Дипломанти в номінації «Згуртованість команди».

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15%, 10% відповідно та сертифікатами.

Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету та Коледжу!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч