XXIII Всеукраїнський фестиваль, присвячений Всесвітньому Дню Землі у м. Кропивницький

19.04.2018

Журі у складі:

Голова:

  • Ільїна Ніна Олександрівна – директор інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету, Заслужена артистка України, професор.

Члени журі:

  • Дейнека Ірина Іванівна – керівник народного молодіжного театру «Резонанс» імені В.Дейнекіна при Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Заслужена артистка України.
  • Барабуля Микола Іванович – Лауреат Всеукраїнських конкурсів читців, режисер, актор, поет, художній керівник Будинку культури «Авіатор».

Номінація "Театральне мистецтво"

Гран – прі:

  • творчий центр «АРТ - МІКС» відділу соціальних ініціатив та партнерства Київського Палацу дітей та Юнацтва, керівник Жорнік Інна Леонідівна;
  • Безбородова Дєні, вихованця театрального гуртка «ТАНДЕМ» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Луганської області, керівник Жорнік Інна Леонідівна.

Дипломом I ступеня:

  • театр – студія «Тандем» Центру дитячої та юнацької творчості м. Кам’янець – Подільського Хмельницької області, керівник Коротенко Галина Вікторівна;
  • Кочергіна Інна, вихованка театральної студії «Дзеркало» Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області, керівник Гуменюк Наталія Володимирівна;
  • Воловик Марина, вихованка Зразкового художнього колективу театральної студії «Мельпомена» комунального закладу «Вінницький міський Палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної», керівник Вонсовська Людмила Петрівна;
  • Мазаленко Єлизавета, вихованка гуртка «Сценічна мова» Народного художнього колективу шоу-театру молодіжного клубу «Імідж» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», керівник Ставріаніді - Стогодюк Вікторія Іллівна.

Дипломом II ступеня:

  • студія художнього слова «Юність» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», керівник Політаєва Валентина Григорівна;
  • гурток географічного краєзнавства «Обрій» Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи I – III ст. Маловиськівської районної ради Кіровоградської області;
  • Скоропад Владислав, вихованець гуртка театру мініатюр «Словограй» Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області, керівник Дудник Людмила Миколаївна;
  • Кнідзе Михайло, вихованець гуртка «Сценічна мова» Народного художнього колективу шоу-театру молодіжного клубу «Імідж» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», керівник Ставріаніді - Стогодюк Вікторія Іллівна.

Дипломом III ступеня:

  • театральної студії «Дзеркало» Побузького Центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району Кіровоградської області, керівник Трубіна Зінаїда Дмитрівна;
  • гурток «Студії актуального театру» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, керівник Санжара Інна Павлівна;
  • театральна студія «Фора» Будинку дитячої творчості м. Славута, Хмельницької області, керівники – Приймак Тамара Яківна, Рибіцька Світлана Іванівна;
  • гурток «Дотик Мельпомени» комунального закладу «Навчально – виховне об’єднання: Загальноосвітня школа I - II ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», керівник Стахурська Валентина Віталіївна;
  • Ганзін Марія, вихованка театрального гуртка «Силует» Петрівського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Дементьєва Наталія Василівна.

Номінація «Громадська думка»

Дипломом I ступеня:

  • «Парламент дітей м. Кропивницького» - ЦДЮТ Кіровоградської міської ради.

Дипломом II ступеня:

  • «Школа лідерів Шепетівки» - Хмельницького обласного ЦНТТУМ;
  • «Ліга старшокласників м. Ніжина» - Ніжинський БДЮ Чернігівської області.

Дипломом III ступеня:

  • «Школа лідерів» - ЦДЮТ Бобринецької міської ради;
  • Євроклуб «Кліо» - Успенської ЗОШ I-III ст. Онуфріївського ЦДЮТ;
  • Євроклуб «Астра» - Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат - школа мистецтв).

Лауреат:

  • «Юний журналіст» - ЦДЮТ м.Світловодська;
  • Євроклуб «Євродіти» - Грузьківського НВК Кіровоградського району;
  • Євроклуб «Млади серця» - Вільшанського ЦДЮТ;
  • Євроклуб «Step by Step» - НВК № 26 Кіровоградської міської ради;
  • Шкільна республіка «Лідер» - Компаніївський НОВ Компаніївського ОТГ;
  • «Лідер» - Новомиргородський РЦДЮТ;
  • Євроклуб «Промінь Європи» - Балахівської ЗОШ I-III ст. Петрівськогорайону;
  • «Лідер» - Маловисківського міського ДЮЦ «Вись»;
  • Євроклуб «Мерідіан» - Добронадіївської ЗОШ I-III ст. Олександрійського району;
  • Дитяча студія «Я + ТИ» - БДЮТ м. Сміли Черкаської області;
  • «Лідер» - Старокостянтинівський міський ЦДЮТ Хмельницької області;
  • «Юні оператори» - ЦДТ Богданівської сільської ради Дніпропетровської області.

26 06/2018
11:00
23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч