«Судові дебати» 19 лютого 2011 року

19.02.2011

19 лютого 2011 року відбулась інтелектуальна гра «Судові дебати» серед учнів 10–11 класів м. Києва.

Голова журі:

  • Данченко Т.В. – перший заступник директора Інституту міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, професор.

Члени журі:

  • Хачатурян Т.Х. – викладача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
  • Капінус Л.І. – доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.
  • Секретар – Пономар К.М. – викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

Перед початком гри Рудаківська С.В. – проректор з довузівської підготовки, професор – презентувала спеціалізовану судову аудиторію, Центр міжнародного права, який є базою підготовки студентів КиМУ до таких міжнародних змагань як конкурс з міжнародного права ім. Б. Телдерса, ім. Ф. Джесопа. Численні дипломи, які команди КиМУ виборювали в 2001–2011 роках у Вашингтоні, Гаазі, Женеві, Варшаві, свідчать про систематичну якісну підготовку студентів.

Протягом усієї гри учасники команд демонстрували непересічні знання з цивільного й кримінального права, адже їм запропонували фабули, що були взяті з реальних судових справ.

У грі брали участь 4 команди:

  • Гімназія № 48 Шевченківського району;
  • СШ № 197 Cвятошинського району;
  • Гімназія №143 Оболонського району;
  • Ліцей КиМУ Святошинського району.

Данченко Т.В. підвела підсумки інтелектуальної гри «Судові дебати»

І місце - Гімназія № 143

  • Директор: Тросюк Світлана Дмитрівна.

Члени команди:

  • Галанта Юрій Андріанович – дипломант у номінації «Кращий відповідач»;
  • Павленко Богдан Валерійович.

І місце - Ліцей КиМУ

  • Директор: Хромченкова Наталія Миколаївна.
    • Члени команди:

      • Гребеннікова Юлія Юріївна;
      • Фролова Євгенія Едуардівна – дипломантка в номінації «Кращий оратор».

      ІІ місце - Гімназія № 48

      • Директор: Босенко Маріанна Іванівна.

      Члени команди:

      • Вандіна Ольга Володимирівна – дипломантка в номінації «Краща мовна компетенція»;
      • Лашкова Ганна Сергіївна.

      ІI місце - Спеціалізована школа № 197

      • Директор: Куца Світлана Василівна.

      Члени команди:

      • Боярчук Андрій Олександрович;
      • Пономаренко Олена Олександрівна – дипломантка в номінації «Кращий відповідач».

      Команди-переможці були нагороджені дипломами І та ІІ ступенів.

      Усіх учасників гри відзначено сертифікатами, які дають пільги в оплаті за навчання на підготовчих курсах Київського міжнародного університету в розмірі 5 % і право на пільговий вступ до Університету.

      Також команди отримали подарунки – книжки, видані професорсько-викладацьким складом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

      Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч