«Судові дебати» 18 лютого 2012 року

18.02.2012

18 лютого 2012 року пройшла інтелектуальна гра «Судові дебати» серед учнів 9–11 класів навчальних закладів м. Києва.

Перед початком гри Рудаківська С.В. – проректор з довузівської роботи, професор – розповіла про унікальність судової аудиторії, у якій проходять не тільки заняття студентів, а й підготовка до міжнародних змагань з міжнародного права ім. Б. Телдерса, ім. Ф. Джесопа, постійним переможцем і призером яких останні роки є Київський міжнародний університет. Також Світлана Вікторівна провела жеребкування серед команд, за яким вони виступали як позивач чи відповідач, захисник чи обвинувач.

Голова журі:

• Данченко Т.В. – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук, професор – ознайомила присутніх із процедурою проведення гри.

Члени журі:

• Юрченко С.М. – доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
  • Черниш Артем – магістр кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;
  • Секретар Єщенко О.Ю. – лаборант кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

Кожна команда складалася з двох учасників, які готували відповідь згідно із завчасно запропонованими фабулами. Під час дебатів оцінювалися: рівень обґрунтованості промови, володіння юридичними термінами, ораторські якості, уміння формулювати запитання й відповіді на них.

У грі брали участь 4 команди:

• Спеціалізована школа № 118 «Всесвіт»;
  • Середня загальноосвітня школа № 140;
  • Ліцей «Престиж»;
  • Підготовчі курси КиМУ.

Данченко Т.В. підвела підсумки інтелектуальної гри «Судові дебати»

За результатами динамічних, цікавих, обґрунтованих дебатів кожна команда виборола перемогу в певній номінації, проте лідером виявилася команда Ліцею «Престиж»

І місце як позивач - Ліцей «Престиж»

• Директор: Турчина Вероніка Віталіївна.
  • Учитель-тренер: Горюк Андрій Георгійович.

• Тітарова Дарія – дипломант у номінації «Кращий позивач»;
  • Ярмола Діана – дипломант у номінації «Кращий обвинувач».

І місце як відповідач - Підготовче відділення КиМУ

• Кальченко Андрій;
  • Полянський Дмитрій.

І місце як захисник - Середня загальноосвітня школа № 140

• Директор: Семенюк Оксана Євгеніївна.
  • Учитель-тренер: Богатчук Марія Володимирівна.

• Бентковська Марія;
  • Дерев'янко Катерина – дипломант у номінації «Кращий захисник».

І місце як обвинувач - Спеціалізована школа № 118 «Всесвіт»

• Директор: Полякіна Лариса Олександрівна.

• Демиденко Олена – дипломант у номінації «Кращий відповідач»;
  • Осауленко Тетяна.

Традиційно були передані подяки директорам шкіл і вручені учителям-тренерам.

Учасники команд були нагороджені дипломами І ступеня, які дають пільги за навчання в Київському міжнародному університеті в розмірі 20%, а також сертифікатами, які дають пільги в оплаті за навчання на підготовчих курсах КиМУ в розмірі 5%.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!

23 04/2018
19 04/2018