«Судові дебати» 16 лютого 2013 року

16.02.2013

16 лютого 2013 рокув Київському міжнародному університеті пройшла інтелектуальна гра Судові дебати серед учнів 10-11 класів шкіл м. Києва.

Професор Данченко Т.В. проректор з навчально-виховної роботи, завідувач кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук привітала учасників, презентувала спеціальності Інституту міжнародних відносин, особливу увагу приділивши міжнародному праву.

Голова журі:

• Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, професор.

Члени журі:

• Пономар К.М. викладач кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства;
  • Маслова Ю.С. викладач кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства.

У грі брали участь 3 команди:

• Гімназія № 48;
  • Середня загальноосвітня школа № 140;
  • Середня загальноосвітня школа № 85.

Кожна команда готувала відповідь згідно із завчасно запропонованими фабулами. А жеребкування допомогло визначитися із позиціями обвинувач та відповідач по кожній із них. Під час дебатів оцінювалися: рівень обґрунтованості промови, володіння юридичними термінами, ораторські якості, уміння формулювати запитання й відповіді на них.

Голова журі Данченко Т.В. підвела підсумки інтелектуальної гри Судові дебати:

І місце Середня загальноосвітня школа № 85

• Директор: Федунова Тетяна Миколаївна.
  • Керівник команди: Лис Ольга Олексіївна.

• Кузнєцов Павло Олександрович;
  • Пауль Герман Сергійович.

ІI місце Середня загальноосвітня школа № 140

• Директор: Семенюк Оксана Євгеніївна.
  • Керівник команди: Богатчук Марина Володимирівна.

• Горбаченко Анастасія Григорівна;
  • Дерев’янко Катерина Олександрівна.

Дипломанти у номінації Кращий обвинувач.

ІI місце Гімназія № 48

• Директор: Босенко Маріанна Євгенівна.
  • Керівник команди: Лашкова Ганна Сергіївна.

• Кулеша Ірина Юріївна.

Дипломант у номінації «Кращий захисник».

Учасників команд, які посіли І і ІІ місця, нагородили відповідно дипломами І і ІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20% і 15% відповідно та сертифікатами.

Вітаємо учасників і переможців гри! Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

23 05/2018
23 04/2018