«Судові дебати» 15 лютого 2014 року

15.02.2014

15 лютого 2014 року відбулося щорічне інтелектуальне змагання серед старшокласників шкіл м. Києва «Судові дебати».

Гра, яка традиційно проводиться в судовій аудиторії КиМУ, зібрала юних знавців права з чотирьох навчальних закладів:

• СЗШ № 85;
  • Гімназія № 48;
  • СЗШ № 140;
  • Коледж КиМУ.

Змагання команд оцінювало журі в складі:

Голова журі:

• Данченко Тетяна Володимирівна – професор кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук.

Члени журі:

• Мірошниченко Оксана Петрівна доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства;
  • Юрченко Світлана Миколаївна доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства;
  • Капінус Людмила Іванівна доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства.

Відкриваючи гру, проректор з питань довузівської підготовки, проф. Рудаківська С.В. привітала учасників і представила напрями підготовки Інституту міжнародних відносин, зокрема, звернула увагу на спеціальність Міжнародне право.

Професор Данченко Т.В. ознайомила учасників з Центром міжнародного права КиМУ, який багато років є базою підготовки однієї з найсильніших студентських команд з міжнародного права не лише в Україні, а й у світі та провела жеребкування, відповідно до якого визначились ролі команд у грі: позивач – відповідач, захисник – обвинувач.

Кожна команда складалася з двох-трьох учасників, які готували відповідь згідно із завчасно запропонованими фабулами. Під час дебатів оцінювалися: рівень обґрунтованості промови, володіння юридичними термінами, ораторські якості, уміння формулювати запитання й відповіді на них.

Гра повністю виправдала свою назву, адже розгляд запропонованих справ супроводжувався активною дискусією, прагненням учасників переконати опонентів та обґрунтувати власну позицію.

За результатами змагань місця серед команд розподілилися так:

І місце Середня загальноосвітня школа № 85

• Директор: Федунова Тетяна Миколаївна.
  • Керівник команди: Лис Ольга Олексіївна.

• Тимохович Валентин Владиславович;
  • Дельмаєва Діана Хамідівна;
  • Пауль Герман Сергійович.

І місце Гімназія № 48

• Директор: Босенко Маріанна Іванівна.
  • Керівник команди: Лашкова Ганна Сергіївна.
  • Члени команди:

• Цістанова Дар’я Андріївна;
    • Волкова Анна Володимирівна;
    • Бучко Марина Ігорівна.

ІI місце Середня загальноосвітня школа № 140

• Директор: Семенюк Оксана Євгеніївна.
    • Керівник команди: Богатчук Марина Володимирівна.

• Горбаченко Анастасія Григорівна;
    • Дерев’янко Катерина Олександрівна.

ІI місце Коледж КиМУ

• Директор: Судак Ірина Іванівна.

• Данченко Владислав Євгенович;
    • Гончарук Богдана Вадимівна.

Учасників команд, які посіли І і ІІ місця, нагородили відповідно дипломами І і ІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20% і 15% відповідно, та сертифікатами.

Вітаємо учасників і переможців гри! Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

26 06/2018
    23 05/2018