«Судові дебати» 13 лютого 2015 року

15.02.2015

13 лютого 2015 року відбулося щорічне інтелектуальне змагання серед старшокласників шкіл м. Києва «Судові дебати». Гра, яка традиційно проводиться в судовій аудиторії КиМУ, зібрала юних знавців права з трьох навчальних закладів:

• Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа;
  • Гімназія № 48
  • Економіко-правовий ліцей.

Голова журі:

• Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, кандидат юридичних наук, професор.

Члени журі:

• Хачатурян Т.Х. – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, доцент;
  • Мірошніченко О.П. – доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.
  • Секретар – Лащ О.В. – лаборант кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

Відкриваючи гру, проректор з питань довузівської підготовки, проф. Рудаківська С.В. привітала учасників і представила напрями підготовки Інституту міжнародних відносин, зокрема, звернула увагу на спеціальність «Міжнародне право».

Професор Данченко Т.В. ознайомила учасників з Центром міжнародного права КиМУ, який багато років є базою підготовки однієї з найсильніших студентських команд з міжнародного права не лише в Україні, а й у світі та провела жеребкування, відповідно до якого визначились ролі команд у грі: позивач – відповідач, захисник – обвинувач.

Кожна команда складалася з двох-трьох учасників, які готували відповідь згідно із завчасно запропонованими фабулами. Під час дебатів оцінювалися: рівень обґрунтованості промови, володіння юридичними термінами, ораторські якості, уміння формулювати запитання й відповіді на них.

Гра повністю виправдала свою назву, адже розгляд запропонованих справ супроводжувався активною дискусією, прагненням учасників переконати опонентів та обґрунтувати власну позицію.

Після перерви журі розподілило призові місця наступним чином:

І місце - Економіко-правовий ліцей

• Директор: Морозова Лідія Василівна.
  • Керівник команди: Дємідкін Олександр Олександрович.

• Бородавко Ігор Андрійович;
  • Орлова Ірина Сергіївна;
  • Радченко Дмитро Юрійович.

І місце - Гімназія № 48

• Директор: Босенко Маріанна Іванівна.
  • Керівник команди: Лашкова Ганна Сергіївна.

• Цістанова Дар’я Андріївна;
  • Лахманюк Іван Мувстафович.

ІІ місце - Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа

• Директор: Татуревич Микола Олександрович.

• Скрипнік Дар’я Володимирівна;
  • Литвинова Катерина Михайлівна;
  • Скічко Анна Ігорівна.

Учасників команд, які посіли І і ІІ місця, нагородили відповідно дипломами І і ІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20% і 15% відповідно, та сертифікатами.

Вітаємо учасників і переможців гри! Запрошуємо до навчання до Київського міжнародного університету!

26 06/2018
23 05/2018