«Як стати лідером» (М. Хмельницький) 25 квітня 2013 року

25.04.2013

25 квітня 2013 року в м. Хмельницький відбулася міська інтелектуальна гра “Як стати лідером” – спільний інтелектуальний проект Київського міжнародного університету та Управління освіти Хмельницької міської ради під патронатом президента КиМУ проф. Хачатуряна Х.В., міського голови м. Хмельницький Мельника Сергія Івановича та начальника управління освіти Хмельницької міської ради Олійника Валерія Цезаровича.

Оргкомітет очолили: заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Дупляк Тетяна Василівна, завідувач науково-методичного центру Думанська Галина Володимирівна.

Гру оцінювало вельмишановне журі у складі:

Голова журі:

• Діденко Зоя Олександрівна – голова Хмельницького міського товариства української мови імені Тараса Шевченка “Просвіта”.

Члени журі:

• Довгань Світлана Володимирівна – методист Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва;
  • Котовська Інна Анатоліївна – провідний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації нормативно-правових актів Хмельницького міськрайонного управління юстиції;
  • Куліковська Віталіна – методист з клубної роботи Хмельницького міського будинку культури;
  • Дейнега Олександр Олександрович – методист науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради.

В інтелектуальній грі взяли участь 6 команд:

• Хмельницька гімназія № 1 ім. В. Красицького;
  • Хмельницька гімназія № 2;
  • Хмельницький ліцей №17;
  • Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка;
  • Технологічний багатопрофільний ліцей;
  • НВК №10.

Гра складалася з 4 етапів:

І етап – «Ми унікальні й талановиті» (кожна команда презентувала себе як унікальну групу однодумців).

ІІ етап – Дискусійний клуб.

• Команди Технологічного багатопрофільного ліцею та ліцею №17 дискутували на тему Шкільна форма: «За» чи «Проти»;
  • Команди Гімназії № 1 та Гімназії № 2 представляли власні аргументи на тему Зовнішнє незалежне оцінювання: «За» чи «Проти»;
  • Команди НВК №10 і колегіуму розмірковували на тему Учнівське самоврядування: гра чи реальне життя».

Дискусія виявила серйозні й глибокі роздуми на теми, актуальні для молоді, і водночас учасники гри продемонстрували вміння вести дискусію та поважати думку опонента.

ІІІ етап – Домашнє завдання – кожна команда представляла проект створення дитячо-юнацької організації (колективний проект), яка пропонує розв'язання певної проблеми.

Так, команда Технологічного багатопрофільного ліцею представила проект організації “Надія”.

Ліцей №17 представив організацію, яка в основі своїй має інтерактивне спілкування з однолітками, спрямоване на взаємодопомогу.

Гімназія № 1 – організацію “Пошук” і тут же, під час гри, запропонувала журі пройти квест знаковими місцями Хмельницького.

Гімназія № 2 – представила бурхливу діяльність “Євроклубу”.

НВК №10 – “Погляд крізь віки” – спрямовану на збереження пам’яті про минуле.

Колегіум ім. Володимира Козубняка – проект СОС – “сміливі, оригінальні, солідарні”.

Кожен проект був неповторний, оригінальний, реальний і мав життєтворчу силу, тому що був націлений на розв'язання актуальних молодіжних проблем.

ІV етап – «Фігура згуртованості» – кожна команда у вигляді композиційної фігури демонструвала згуртованість групи.

Гра виявилася цікавою та захоплюючою і для учасників, і для вболівальників, адже в грі взяли участь команди кращих навчальних закладів міста з багатими традиціями, історією, видатними досягненнями у навчанні, творчості, розвитку інтелектуальних здібностей своїх учнів.

На сцені і в залі Палацу дітей і юнацтва панувала справжня інтелектуальна атмосфера, дух суперництва і дружби, інтерес до здобутків інших команд і радість від своїх перемог.

За результатами гри, відповідно до загальної суми балів, що набрали учасники гри, місця серед команд розподілилися так:

І місце Хмельницька гімназія № 2

• Директор: Орловська Надія Михайлівна.
  • Керівник команди: Степанова Оксана Володимирівна.

• Кошельник Вікторія Юріївна (капітан команди);
  • Павлишинець Дарія Олександрівна;
  • Дубограй Максим Олексійович;
  • Ємельянова Марія Юріївна;
  • Кухарська Каріна Вікторівна;
  • Гурман Костянтин.

ІI місце Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка

• Директор: Змієвська Людмила Іванівна.
  • Керівник команди: Ченаш Олена Павлівна.

• Шадріна Анастасія Ігорівна;
  • Кушнерик Олександр Олексійович;
  • Шептицька Аніта Олександрівна;
  • Грицаюк Мар’яна Віталіївна;
  • Химич Валентин Миколайович.

ІІ місце Хмельницький ліцей №17

• Директор: Бейдерман Броніслава Володимирівна.
  • Керівник команди: Сестрова Олена Віталіївна.

• Мороз Андрій;
  • Щерба Оксана;
  • Котоній Лілія;
  • Даньковська Віта;
  • Демчук Павло.

ІІI місце – Технологічний багатопрофільний ліцей

• Директор: Кенц Олена Дем'янівна.
  • Керівник команди: Баланюк Вікторія Вікторівна.

• Моісєєва Анна;
  • Дзюбій Денис;
  • Чернушкіна Діана;
  • Масловська Валентина;
  • Вальчук Катерина.

ІІI місце Хмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького

• Директор: Красицький Павло Володимирович.
  • Керівник команди: Малюкова Олена Анатоліївна.

• Бобейко Ірина Олегівна;
  • Корольова Марія Олександрівна;
  • Бойко Сергій Володимирович;
  • Ковкрак Христина Дипендрівна;
  • Шевчук Анатолій Олександрович.

ІІI місце НВК №10

• Директор: Ратушняк Святослав Петрович.
  • Керівник команди: Тімков Микола Вікторович.

• Супрович Руслан;
  • Кочетова Анна;
  • Борсук Андрій;
  • Мазур Анастасія;
  • Дзинюк Олена.

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 30%, 20%, 15% відповідно, і сертифікатами.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!

26 06/2018
23 05/2018