«Діалог держав: партнерство в освіті» 18 березня 2015 року

18.03.2015

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 18 березня 2015 року провело відбірковий районний етап XII загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», який проходив під гаслом «Київський форум дружби: Україна – Світ» (голова організаційного комітету – заступник начальника управління освіти Тодосова Г.І.).

Цьогорічних учасників вітав у своїх стінах навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» на чолі з директором Ліфінцевою О.А., який забезпечив ще й видовищну концертну програму.

Голова журі: Іваніна Н.В – начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

До складу журі, яке оцінювало виступи команд, увійшли:

• Сидоренко Н.А. – заступник директора районного науково-методичного центру;
  • Богдан Л.А. – методист з іноземних мов районного науково-методичного центру;
  • Чубук Л.А. – методист з історії та правознавства районного науково-методичного центру;
  • Шавло С.М. – директор Центру дитячо-юнацької творчості;
  • Прокудіна О.С. – заступник директора з іноземних мов спеціалізованої школи № 98;
  • Рудаківська С.В. – проректор з питань довузівської підготовки Київського міжнародного університету, професор;
  • Шульгіна В.І. – завідувач кафедри соціальних комунікацій Київського міжнародного університету, доктор філологічних наук, професор.

У фестивалі взяли участь 11 команд:

• «Браво», навчально-виховний комплекс «Домінанта» (презентували Італію);
  • «Сузір’я ельфів», навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» (презентували Ісландію);
  • «Іберія», середня загальноосвітня школа № 180 (презентували Грузію);
  • «Даркейну», Технологічний ліцей (презентували Ізраїль);
  • «Teens», спеціалізована школа № 125 (презентували Велику Британію);
  • «Еконадські амбассадори», навчально-виховний комплекс № 30 «ЕкоНад» (презентували Італію);
  • «Британці», середня загальноосвітня школа № 228 (презентували Велику Британію);
  • «La bocina», навчально-виховний комплекс № 176 (презентували Еквадор);
  • «Мости», гімназія № 191 ім. П. Тичини (презентували Німеччину);
  • «Insight», гуманітарна гімназія «Гармонія» (презентували Польщу);
  • «Слов’яни», середня загальноосвітня школа № 66 (презентували Вірменію).

Учасники висвітлювали історичні, культурні, політичні аспекти, не забуваючи про традиції, вірування і кулінарні вподобання. Особливістю проведення конкурсу-фестивалю стало виконання учасниками музичних номерів двома мовами з включенням сучасних подій на Сході України в сюжетну лінію презентації. Сюрпризом стало долучення членів вірменської спільноти у виступі учнів СЗШ № 66.

Конкурс став справжнім святом краси, творчості, таланту й артистизму, пронизаним патріотичним духом.

Професор Рудаківська С.В. подякувала за феєричне свято, яке оспівує мир, дружбу, взаємодопомогу, взаємоповагу, висловила захоплення від виступів команд, ознайомила із особливостями вступної кампанії 2015 року. Професор Шульгіна В.І. відзначила творчі дарування учасників, висловила задоволення від яскравих виступів команд і запросила талановиту молодь на пробний творчий конкурс, який проходитиме в два етапи – 20.03.15 р. та 20.03.15 р. – в стінах університету. А потім від Київського міжнародного університету команди були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та лауреатів, які надають знижки в оплаті за навчання в розмірі 30%, 20%, 15% та 10% відповідно:

Диплом І ступеня:

• навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» – номінації «Інтелектуальний потенціал», «Популяризація культури країни-партнера», «Українська гостинність»;
  • технологічний ліцей номінація «Фаворит конкурсу»;

Диплом ІІ ступеня:

• навчально-виховний комплекс «Домінанта» – номінація «Змістовність та оригінальність сценічного виступу»;
  • навчально-виховний комплекс № 176 – номінація «Найкраща презентація країни»;

Диплом ІІІ ступеня:

• навчально-виховний комплекс № 30 «ЕкоНад» – номінація «Натхнення і талант»;
  • гімназія № 191 ім. П. Тичини – номінація «Оригінальність ідей»;
  • гуманітарна гімназія «Гармонія» – номінація «Натхнення і талант»;

Диплом лауреата:

• середня загальноосвітня школа № 66 – номінації «Артистичність», «Яскраві творчі здобності»;
  • спеціалізована школа № 125 – номінація «Вдале розкриття національного характеру»;
  • середня загальноосвітня школа № 180 – номінація «Вдале представлення дружніх стосунків між народами»;
  • середня загальноосвітня школа № 228 – номінація «Презентація дружби між країнами».

Згідно рішенню членів журі Дніпровського управління освіти, переможцем, який представлятиме район на міському рівні, став навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я».

Проведення подібних заходів сприяє зближенню народів, адже більшість команд під час презентації використовували власні фото, які були зроблені під час візиту до певної країни. Наші діти показують приклад дружби, довіри, взаємоповаги. Вони – наша надія на мирне й щасливе майбутнє держави. І ми щиро погоджуємося із твердженням, яке лунало у виступі однієї з команд,– «Хай буде мир на всій Землі, країни різні, а ми – одні!»