Олімпіада Шляхами Вернадського 18 березня 2013 року

18.03.2013

18  березня 2013 року в межах святкування 150-річчя видатного українського вченого В.І. Вернадського відбулося нагородження  переможців  відкритої олімпіади з математики та фізики Шляхами Вернадського, яка проходила в спеціалізованій школі Святошинського району № 185 з поглибленим вивченням фізико-математичних дисциплін.

Олімпіада, у якій взяли участь 207 учнів міста Києва, стала логічним завершенням тижня наукових і творчих заходів, присвячених життю та науковим досягненням В.І. Вернадського.

В актовій залі СШ №185 учасників і переможців привітав директор школи Щербаков Є.М., а також почесні гості свята: Пазенко Н.С., заступник голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації з гуманітарних питань; проф. Рудаківська С.В., проректор з питань довузівської підготовки Київського міжнародного університету; Лаговська С.В., директор науково-методичного центру РУО; проф. Михайлов В.А., декан геологічного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка; Іващенко Є.В.,доцент Національного технічного університету КПІ.

За словами Світлани Вікторівни Рудаківської, проведення подібних олімпіад сприяє підтримці юних інтелектуалів і науковців, розвитку пізнавальних здібностей та інтересів старшокласників, чим послуговується у своїй діяльності і КиМУ, щорічно проводячи Всеукраїнську олімпіаду та Універсіаду.

Найкращі знавці фізики та математики були нагороджені дипломами й медалями, цінними призами, а також дипломами Київського міжнародного університету, які дають їх власникам право позаконкурсного вступу та знижки в оплаті за навчання в КиМУ:

Диплом I ступеня

(знижка 20%)

• 6 клас – Хотянчук Максим Борисович (ЗОШ № 185);
  • 7 клас – Васильєв Артем Олександрович (ЗОШ № 185);
  • 8 клас – Степанюк Марія Олегівна (СШ № 145);
  • 9 клас – Яковенко Назар Станіславович (ЗОШ № 185);
  • 10 клас – Гриценко Андрій Олександрович (ЗОШ № 185);
  • 11 клас – Морозов Максим Вадимович (ЗОШ № 185).

Диплом II ступеня

(знижка 15%)

• 6 клас – Думич Анастасія Іванівна, Куліш Ярослав Сергійович (ЗОШ № 185);
  • 7 клас – Ануфрієва Ярослава Олександрівна (ЗОШ № 185);
  • 8 клас – Реденський Олександр (ЗОШ № 200);
  • 9 клас – Варєжкін Сергій Євгенович, Хижняк Марія Сергіївна, Городиський Роман Владиславович (ЗОШ № 185), Тарнавський Максим Вікторович (ЗОШ № 200);
  • 10 клас – Бурма Микола Олександрович (ЗОШ № 185);
  • 11 клас – Шепелевич Наталія Костянтинівна, Горбатенков Олексій Валерійович (ЗОШ № 185).

Диплом III ступеня

(знижка 10%)

• 6 клас – Гайович Марина Ігорівна, Чуканова Вікторія Євгенівна, Чуканова Оксана Євгенівна (ЗОШ № 185);
  • 7 клас – Сидоркіна Наталія Євгенівна, Троцько Христина Русланівна (ЗОШ № 304);
  • 8 клас – Терещенко Анна Віталіївна, Кошіль Михайло Сергійович, Тишко Ростислав Дмитрович, Дмитренко Віталій Павлович (СШ № 145), Чупіра Марія Вікторівна (ЗОШ № 185);
  • 9 клас – Сіфоров Андрій (ЗОШ № 185), Бадалов Влад Олексійович (ЗОШ № 304);
  • 10 клас – Янауер Мечислав Мирославович, Мамишев Андрій Олегович, Куриленко Олександр Михайлович, Тишаєв Сергій (ЗОШ № 185);
  • 11 клас – Коваль Денис Олександрович, Васін Павло Олексійович (ЗОШ № 185), Пелешенко Ніна Михайлівна (ЗОШ № 285).

Шановні учасники та переможці Олімпіади! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому і йти вперед! Запрошуємо Вас на навчання до Київського міжнародного університету!

30 11/2017
Зустріч