Олімпіада 6 грудня 2017 року

06.12.2017

Переможці ХVIII Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін

Учні Бородянської СЗОШ №1, СЗОШ№2, Загальцівського НВО Київської обл.

Українська мова та література

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Котенко Софія Василівна (Бородянська СЗОШ №2);
  • 11 клас – Шепенко Аліна Олександрівна (Бородянська СЗОШ №2).

Грамоти:

  • 11 клас – Крамар Віктор Петрович (Бородянська СЗОШ №2);
  • 11 клас – Балашов Олексій Володимирович (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Мащенко Наталія Володимирівна (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Кравченко Іван Олександрович (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Лісовський Дмитрій Володимирович (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Якимович Юлія Сергіївна (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Гаврилюк Демід Юрійович (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Гальченко Ірина Андріївна (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Кривоносова Віра-Софія Григорівна (ЗНЗ Загальцівського НВО).

Англійська мова

Грамоти:

  • 10 клас – Хвалибога Іванна Русланівну (Бородянська СЗОШ №2);
  • 10 клас – Васильєва Марія Юріївна (Бородянська СЗОШ №2);
  • 10 клас – Міщенко Анастасія Олександрівна (Бородянська СЗОШ №2);
  • 11 клас – Карпенко Діана Сергіївна (Бородянська СЗОШ №2).

Математика

Грамоти:

  • 11 клас – Карпенко Діана Сергіївна (Бородянська СЗОШ №2);
  • 11 клас – Сахнюк Юлія Михайлівна (Бородянська СЗОШ №1);

Географія

Диплом ІII ступеня:

  • 10 клас – Недашківський Юрій Святославович (Бородянська СЗОШ №2);
  • 10 клас – Пархоменко Олексій Іванович (Бородянська СЗОШ №2).

Історія України

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Гавриленко Дмитро Андрійович (Бородянська СЗОШ №2).

Біологія

Диплом ІII ступеня:

  • 10 клас – Циба Даниїл Сергійович (Бородянська СЗОШ №2);
  • 11 клас – Мисюкевич Наталія Валеріївна (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Хвостенко Микола Миколайович (Бородянська СЗОШ №1);
  • 11 клас – Красова Марія Сергіївна (Бородянська СЗОШ №2).

Грамоти:

  • 11 клас – Гожан Юрій Миколайович (Бородянська СЗОШ №2).

Математика

Грамоти:

  • 7 клас – Карпенко Ярослав Ігорович;
  • 8 клас – Пивовар Андрій Олександрович;
  • 11 клас – Тарасенко Анна Віталіївна.

Вітаємо переможців Олімпіади!
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо,
відкриваючи нові грані наук!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч