Олімпіада 27 листопада 2015 року

27.11.2015

Олімпійський рух з часів Давньої Греції крокує континентами. Але олімпіада – це не тільки спортивні змагання, а й інтелектуальні. Олімпіади збирають завзятих і сміливих, небайдужих і рішучих, готових позмагатися за перемогу, та у будь-якому змаганні найголовніше – участь, а не перемога. Тому що це можливість перевірити свої сили, знання, можливості, адже це в будь-якому випадку рух вперед - до перемоги над собою.

27 листопада 2015 р. у Київському міжнародному університеті відбулась XVII Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін, яка зібрала 400 учнів 7-11 класів з 11 міст України (Київ, Комсомольськ, Світловодськ, Бровари, Біла Церква, Бишів, Макарів, Херсон, Буча, Шпитьків, Немішаєве і ін.), щоб позмагатися за звання найкращого знавця української мови та літератури, англійської мови, німецької мови, математики, історії України, біології, географії, хімії та фізики. Варто зазначити, що олімпіада для учнів з м.Комсомольськ вже є традиційним проектом, який КиМУ реалізує разом з керівництвом гімназії СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка. Цього року майже 60 учнів цієї школи перевірили свої знання з 8 навчальних дисциплін.

Церемонії нагородження переможців олімпіади у актовій залі КиМУ передувала зустріч з керівництвом університету, зокрема з вітальним словом виступили: професор Рудаківська С.В., проректор з довузівської підготовки; професор Некряч А.І., проректор з наукової роботи; професори Гарник І.В., Панченко В.О., Ющук І.П., була представлена комп’ютерна презентація напрямків підготовки у Коледжі та Київському міжнародному університеті, а студенти театрального відділення Інституту телебачення, кіно і театру (майстерня н.а. України Льва Сомова) представили музично-хореографічну композицію «Через терни до зірок».

Відповідно до рішення журі переможцями XVІІ Всеукраїнської олімпіади школярів з базових дисциплін стали:

Українська мова

Диплом I ступеня:

  • 8 клас – Сікорська Ірина (Гімназія «Гармонія»);
  • 10 клас - Коваленко Владислав Вадимович (Гімназія «Гармонія»);
  • 11 клас – Дегтяренко Валерія Ігорівна (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Савицька Карина Василівна (СШ № 297);
  • 9 клас - Шматко Катерина Олегівна (СЗШ № 262);
  • 10 клас - Авраменко Іван Олегович (Гімназія "Гармонія");
  • 10 клас - Пітенко Софія Олександрівна (Гімназія "Гармонія");
  • 11 клас - Гречух Любов Ярославівна (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Огороднік Герман Вікторович (СШ № 297);
  • 9 клас – Федоров Дмитро Олександрович (СЗШ №168);
  • 9 клас - Васильєв Дмитро Андрійович (СЗШ № 262);
  • 10 клас - Комарова Анастасія Володимирівна (Гімназія "Гармонія");
  • 11 клас - Кожан Поліна Ігорівна (Гімназія "Гармонія");
  • 11 клас - Мруга Дарина Олександрівна (Гімназія "Гармонія");
  • 11 клас - Постоєнко Олександра Валеріївна (НВК № 183 «Фортуна»).

Грамоти:

  • 7 клас – Литвин Владислав Олександрович, Малиняк Надія Юріївна (СЗШ № 262).
  • 8 клас – Неумита Анастасія Сергіївна, Трач Іванна Вікторівна (СШ № 304); Т.
  • 11 клас – Манченко Анна Антонівна (НВК № 183 «Фортуна»).

Англійська мова

Диплом І ступеня:

  • 11 клас - Ладік Крістіан Олександрович (СШ №173).

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас - Кондратов Артем Андрійович (Гімназія № 315);
  • 8 клас - Курбанова Дінара Камранівна (СШ № 85).

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Буйницька Тетяна Ігорівна (СШ №173);
  • 11 клас – Середа Богдана;
  • 11 клас - Мікадзе Саломе;
  • 9 клас - Малюжонок Поліна Юріївна (СШ №173);
  • 9 клас – Годлевська Анастасія Ігорівна (СШ №173).

Грамоти:

  • 7 клас – Коломієць Яна Русланівна (СШ№173), Хижкіна Аліса Вікторівна (СЗОШ №4).
  • 8 клас – Дерепа Анастасія Євгенівна, Бабій Анастасія Павлівна(СШ№173), Логацька Світлана Олексіївна(СШ № 85), Мизгіна Марія Ігорівна (гімназія №287).
  • 9 клас – Новосад Данило Тарасович(СШ №173), Троян Павло Сергійович; Іглакова Анастасія В’ячеславівна (СШ № 304).
  • 10 клас – Шрамко Олена Олегівна, Браіловська Катерина Миколаївна, Ільченко Вікторія Олександрівна (СШ №173), Пенькова Діана Едуардівна (Гімназія №287).

Історія україни

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Горбач Наталія Олегівна (Вишеньківська ЗОШ).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Кириленко Тимофій Євгенійович (Гімназія №287).
  • 11 клас – Сподарцев Ілля Миколайович (СЗШ № 262).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Хоружа Олена Григорівна (ЗОШ № 262).
  • 11 клас – Перепелиця Анастасія (СШ № 76 ім. О. Гончара).

Географія

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Шпаченко Катерина Вікторівна (Гімназія №315).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Присяжнюк Денис Сергійович (Макарівська НВК №2).
  • 9 клас – Троян Аліна (Шпитьківська ЗОШ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Кермач Ігор Васильович (Гімназія №287).

Грамоти:

9 клас – Присяжнюк Денис Сергійович (Макарівська НВК №2), Кермач Ігор Васильович(гімназія №287).

11 клас -Шпаченко Катерина Вікторівна (Гімназія№315).

Математика

Диплом І ступеня:

  • 8 клас – Онищенко Віталій Борисович (СШ №297);
  • 9 клас - Тарганчук Маргарита Григорівна (СШ № 304);
  • 10 клас - Мартин Кирило Павлович (СШ № 304).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Римжа Анастасія Максимівна (СШ № 304);
  • 9 клас – Фещина Надія Станіславівна (СШ № 304);
  • 10 клас - Мельник Дмитро Віталійович (СШ № 304).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас– Агаркова Олександра Євгенівна (СШ № 304);
  • 9 клас - Александрова Валерія Геннадіївна (СШ № 304);
  • 10 клас - Должко Катерина Валентинівна (Гімназія №287).

Біологія

Диплом I ступеня:

  • 11 клас – Бухонська Ярослава Костянтинівна (НВК № 183 «Фортуна»). .

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Єрмолаєва Євгенія Дмитрівна (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Кнурьова Валерія Сергіївна (Гімназія№287);
  • 8 клас - Шелемех Олександра Максимівна (Гімназія№287);
  • 10 клас - Зінченко Катерина Володимирівна (Гімназія №287).

Грамоти:

  • 7 клас – Соліна Тетяна Анатоліївна, Почечуєва Дарина Олександрівна (гімназія №287).
  • 8 клас - Шелемех Олександра Максимівна (Гімназія№287);
  • 9 клас – Акнан Мустафа Мамунович (Гімназія №287), Петренко Валерія Андріївна(школа № 297).
  • 10 клас -Хозлов Денис Костянтинович (Гімназія№287);

Хімія

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Мельниченко Марія Владиславівна (Ліцей "Еко").
  • 10 клас - Павловський Дмитро Юрійович (НВК № 183 «Фортуна»).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Костяна Олександра (СЗШ №233).

Німецька мова

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Школярчук Софія (НВК №167).

СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка

Українська мова

Диплом I ступеня:

  • 6 клас – Паливода Юлія Андріївна;
  • 7 клас - Чухліч Вікторія Олександрівна;
  • 11 клас - Жур Яна Андріївна.

Диплом ІI ступеня:

  • 6 клас – Морозова Єлизавета Олександрівна;
  • 9 клас - Супряга Ілона Анатоліївна;
  • 10 клас - Кочубей Андрій Юрійович;
  • 10 клас - Заханська Валерія Євгеніївна.

Диплом ІII ступеня:

  • 6 клас – Солоненко Єлизавета Віталіївна;
  • 7 клас - Савчук Сергій Валерійович;
  • 10 клас - Піховська Аліса Олександрівна;
  • 11 клас - Шумакова Марія Олександрівна;
  • 11 клас - Галушко Тетяна Едуардівна;
  • 11 клас - Гаврилюк Єлизавета Миколаївна;
  • 11 клас - Гиренко Євгенія Олегівна;
  • 11 клас - Подоба Анастасія Сергіївна;
  • 11 клас - Сажнєва Ірина Юріївна.

Грамоти:

  • 6 клас – Манзюк Марина Юріївна.
  • 7 клас – Мінязева Дарина В'ячеславівна, Чуділовська Аліна Олегівна, Корнієнко Карина Євгеніївна.
  • 11 клас – Пархоменко Ілона Сергіївна.

Історія україни

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Юренко Єлизавета Олегівна;

Грамоти:

  • 11 клас - Сторож Вікторія Олександрівна.

Англійська мова

Диплом ІI ступеня:

  • 10 клас – Нікітенко Вікторія Артурівна.

Диплом ІII ступеня:

  • 11 клас – Пазиніч Каміла Сергіївна.

Німецька мова

Диплом І ступеня:

  • 10 клас – Ніколенко Марія Максимівна.
  • 10клас – Єпішева Поліна Євгеніївна.

Математика

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Коп’якова Валерія Олегівна.

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Василенко Анна Сергіївна;
  • 10 клас - Козар Олександр Ярославович.

Грамоти:

  • 10 клас – Бахтіозін Вадим Євгенійович.
  • 11 клас – Іванюта Софія Олександрівна.

Біологія

Диплом IІ ступеня:

  • 11 клас – Ярмула Юлія Андріївна.

Диплом ІIІ ступеня:

  • 10 клас – Куцевалов Данило В’ячеславович;
  • 10 клас – Бабченко Владислав Романович;
  • 11 клас - Абазід Тіма.

Фізика

Диплом I ступеня:

  • 9 клас – Старченко Максим Олександрович.

Економіка

Диплом ІІ ступеня:

  • 10 клас – Нанівська Карина Русланівна.
  • Диплом ІIІ ступеня:

  • 10 клас – Ткаченко Вероніка Олександрівна.

Вітаємо всіх учасників і переможців Олімпіади!

Запрошуємо на навчання до Коледжу КиМУ та Київського міжнародного університету!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч