Олімпіада 26 листопада 2016 року

26.11.2016

Шкільна пора – найкращий час для здобуття знань. У свою чергу, ці знання визначають майбутнє. Тому різноманітні інтелектуальні програми, олімпіади, конкурси, які дають можливість перевірити власні сили та знання, а також проявити творчі здібності, є дуже корисними для учнів старших класів.

В межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» 26 листопада 2016 року в Київському міжнародному університеті пройшла XVII Всеукраїнська Олімпіада з базових дисциплін (українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія) серед учнів 8-11 класів, у якій взяли участь 265 старшокласників з понад 50 шкіл Києва, Київської та Полтавської областей.

Після написання робіт учасникам Олімпіади була представлена презентація 23 спеціальностей, за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів у Київському міжнародному університеті, інформація щодо навчання за спільними освітніми програмами КиМУ та університетами Польщі, Латвії та Франції.

Проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомила майбутніх абітурієнтів зі змінами та особливостями вступної кампанії 2017 року. Приємною новиною стала для старшокласників інформація про те, що перемога в Олімпіаді надає знижку в оплаті за навчання в Коледжі та Університеті від 20 до 70% незалежно від обраної ними спеціальності.

Проректор з наукової роботи професор Некряч А.І. у своєму виступі звернула увагу на ті великі можливості, які має Київський міжнародний університет для творчого розвитку тих старшокласників, які виявляють зацікавленість до наукових досліджень, запросила до участі в конкурсі науково-дослідних робіт «Універсіада» в лютому 2017 року.

Не залишились осторонь і студенти КиМУ, зокрема театрального відділення (творча майстерня народного артиста України Льва Сомова), які привітали присутніх музично-хореографічною композицією «Через терни до зірок», після чого розпочалась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнської Олімпіади.

Конкурсні комісії з оцінювання знань учнів очолювали провідні науковці КиМУ: Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики та психології, к.філол.н., доцент; Ющук І.П. – завідувач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, заслужений діяч науки і техніки України, к.філол.н, професор; Самойлов О.Ф. – завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, к.і.н., доцент; Заєць С.В. – декан економічного факультету, к.екон.н, доцент; Вяткіна Т.Г. – завідувач кафедри міжнародного туризму, д.екон.н., професор; Гудзенко А.В. – декан медичного факультету, д.фарм.н., професор.

За результатами змагань переможцями XVII Всеукраїнської Олімпіади визнані:

Українська мова та література

Диплом ІІ ступеня:

  • 8 клас – Чуділовська Аліна Олегівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 9 клас – Сікорська Ірина Андріївна (НВК «Гармонія», м. Київ);
  • 11 клас – Мармазінська Ірина Сергіївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Диплом ІІІ ступеня:

  • 8 клас – Мінязева Дарина В’ячеславівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 8 клас – Морозова Єлизавета Олександрівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 8 клас – Хлістун Тетяна Семенівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 8 клас – Романюха Дар’я Юріївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 9 клас – Дутчак Олена Іванівна (НВК «Гармонія», м. Київ);
  • 9 клас – Дзиґун Катерина Володимирівна (ЗОШ № 5, м. Київ).

Грамоти:

  • 8 клас – Донець Альона Олександрівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Вінницька Дар’я Ігорівна (ЗОШ № 5, м. Київ).

Англійська мова

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Архіпов Євгеній Олегович (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 9 клас – Білоконь Олександра Олександрівна (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 9 клас – Чжан Хань (Гімназія східних мов №1).

Грамоти:

  • 9 клас – Смігунов Олег В'ячеславович (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 9 клас – Козубенко Єгор Юрійович (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 9 клас – Сердюк Дарина Богданівна (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 9 клас – Каленга Діана (Гімназія східних мов №1);
  • 11 клас – Назаренко Діана Володимирівна (ЗОШ № 262, м. Київ).

Німецька мова

Диплом І ступеня:

  • 8 клас – Павлюк Єлизавета Михайлівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Математика

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Берднікова Вікторія Володимирівна (СШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Морозенко Владислав Миколайович (СШ № 304, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Агаркова Олександра Євгенівна (СШ № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Жигулін Марк Олександрович (СШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Пахотін Артем Олегович (СШ № 304, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Павлик Катерина Олександрівна (СШ № 304, м. Київ);
  • 8 клас – Чухліч Вікторія Олександрівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Захожа Вікторія Дмитрівна (Авіакосмічний ліцей НАУ).

Грамоти:

  • 9 клас – Пустовіт Валерія Олексіївна (СШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Кравцова Катерина Григорівна (НВК «Святошинська гімназія», м. Київ);
  • 10 клас – Павлик Олександр Олександрович (СШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Хачатрян Мкртич Селмікович (СШ № 304, м. Київ).

Історія україни

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Кочубей Андрій Юрійович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Фарафонова Анастасія Володимирівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Коханівський Владислав Юрійович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Перванюк Олександр Андрійович (ЗОШ № 4, м. Вишневе);
  • 8 клас – Кривошей Максим Павлович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ);
  • 9 клас – Хмелик Юлія Сергіївна (Ліцей «ЕКО» № 138, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Потурнак Анастасія Сергіївна (НВК "Святошинська гімназія", м. Київ);
  • 8 клас – Д’яченко Павло Олександрович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 9 клас – Цівек Наталія Сергіївна (СЗШ № 40, м. Київ);
  • 9 клас – Боліна Дар’я Василівна (Гімназія «Троєщина», м. Київ);
  • 9 клас – Сокол Інна Максимівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 10 клас – Зезека Марія Юріївна (ЗОШ № 4, м. Вишневе);
  • 10 клас – Лихошерст Семен Андрійович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 10 клас – Овсієнко Вікторія Віталіївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 10 клас – Скориченко Єлизавета Вікторівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Грамоти:

  • 9 клас – Дацюк Сніжана Андріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ);
  • 9 клас – Бакун Дмитро Юрійович (СЗШ № 162, м. Київ);
  • 9 клас – Воропай Михайло Михайлович (Школа № 215, м. Київ);
  • 9 клас – Подковська Аліна Сергіївна (СШ № 302);
  • 9 клас – Барвінок Дарина Олександрівна (Ліцей № 144 ім. Г. Ващенка, м. Київ);
  • 9 клас – Коломієць Ася (Ірпінська ЗОШ № 1);
  • 9 клас – Нонік Олександр Валерійович (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 9 клас – Дудін Анастасія (Школа № 219, м. Київ);
  • 9 клас – Копачинська Юлія Юріївна (Школа № 8, м. Київ);
  • 9 клас – Шевчук Максим Сергійович (Школа № 200, м. Київ);
  • 10 клас – Масалітіна Ліза Геннадіївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 10 клас – Мучі Ангела (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 10 клас – Супрун Єлизавета Сергіївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Денисов Станіслав Вікторович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ);
  • 11 клас – Ведерніков Артур Михайлович (ЗОШ № 262, Подільський р-н, м. Київ).

Біологія

Диплом I ступеня:

  • 9 клас – Огієнко Ганна Миколаївна (ЗОШ № 262, м. Київ);
  • 11 клас – Григ Ростислав Едуардович (ЗОШ № 304, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Ситник Всеволод Володимирович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Вощевська Дар'я Володимирівна (Спеціалізована школа № 102, м. Київ);
  • 11 клас – Матюха Ксенія Миколаївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Диплом ІII ступеня:

  • 10 клас – Білецька Дар’я Дмитрівна (Спеціалізована школа № 173, м. Київ);
  • 10 клас – Самойленко Марія Єдуардівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Бабченко Владислав Романович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Баклан Валентин Іванович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Кобеляцька Катерина Юріївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Перевізнікова Марія Андріївна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Грамоти:

  • 10 клас – Воронець Ігор Едуардович (ЗОШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Лошицька Тетяна Сергіївна (СШ № 173, м. Київ);
  • 10 клас – Дубінчук Ліза Олегівна (СШ № 173, м. Київ);
  • 11 клас – Кохан Олексій Іванович (Спеціалізована школа № 102, м. Київ).

Географія

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Хо Чунг Кієн (СШ № 306, м. Київ);
  • 11 клас – Кузикова Алла Володимирівна (ЗОШ № 262, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 10 клас – Базір Катерина Богданівна (ЗОШ № 306, м. Київ);
  • 11 клас – Коваль Марина Вікторівна (СШ № 304, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Фролова Аліна Олександрівна (ЗОШ № 10, м. Бровари);
  • 9 клас – Кулік Георгій Романович;
  • 9 клас – Рехліцька Ангеліна Олександрівна (СШ № 200 ім. В. Стуса, м. Київ);
  • 11 клас – Шумарі Маргарита Русланівна (СЗШ № 74, м. Київ).

Грамоти:

  • 8 клас – Пилипченко Олексій Ігорович (ЗОШ № 262, м. Київ);
  • 8 клас – Романовська Дар'я Олександрівна (ЗОШ № 262, м. Київ);
  • 11 клас – Бахтіозін Вадим Євгенійович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Касієв Денис Русланович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Чугуєць Валентина Дмитрівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні);
  • 11 клас – Анісімова Вікторія Вікторівна (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Фізика

Грамоти:

  • 11 клас – Данюк Максим Сергійович (СЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, м. Горішні Плавні).

Хімія

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Лук’яненко Ірина Миколаївна (СШ № 10, м. Бровари).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Сингаївська Катерина Сергіївна (ЗОШ № 262, м. Київ);
  • 9 клас - Вахрушева Світлана Павлівна (Хотівський НВК).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Бабіченко Дар’я Андріївна (ОЗНЗ Бишівська ЗОШ);
  • 9 клас - Шипта Юлія Олегівна (ОЗНЗ Бишівська ЗОШ);
  • 11 клас - Крезуб Наталія Олегівна (СЗШ № 262, м. Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Глова Валерія Іванівна (ЗОШ № 262, м. Київ);
  • 9 клас – Танасюк Марія Олександрівна (Гімназія «Троєщина», м. Київ);
  • 9 клас – Слюсаренко Олександр В’ячеславович (СШ № 43 «Грааль», м. Київ);
  • 9 клас – Бондарчук Данило (Школа № 219, м. Київ);
  • 9 клас – Онофрієнко Анатолій Іванович (ЗОШ № 219, м. Київ);
  • 9 клас – Мельнікова Дарина Олексіївна (Ірпінська СЗОШ);
  • 9 клас – Шепець Владислава Анатоліївна (Гімназія «Троєщина», м. Київ);
  • 9 клас – Твердохліб Катерина Сергіївна (СЗШ № 62, м. Київ);
  • 9 клас – Савчук Валерія Русланівна (Гімназія № 283, м. Київ);
  • 9 клас – Гакало Ірина Вікторівна (Макарівська ЗОШ);
  • 9 клас – Павлик Дар’я Вікторівна (НВК № 209 «Сузір’я»);
  • 11 клас – Гиря Ірина Сергіївна (ЗОШ № 262, м. Київ).

Вітаємо переможців Олімпіади!

Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!


26 06/2018
11:00
23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч