Олімпіада 25 листопада 2017 року

25.11.2017

За результатами змагань переможцями ХVIII Всеукраїнської Олімпіади визнані:

Українська мова та література

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Бабич Дар’я Русланівна (Гімназія № 287, м. Київ).

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Карачун Анастасія Ігорівна (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 11 клас – Яковенко Вероніка Максимівна (Гімназія № 287 м. Київ);
  • 11 клас – Яременко Аміна Ігорівна (Гімназія № 287 м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Павліченко Катерина Олександрівна (Гімназія № 287, м. Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Білик Марина Андріївна (Березотицька СЗШ, Полтавська обл.);
  • 9 клас – Надолінська Анастасія Владиславівна (СЗШ № 262 м. Київ);
  • 9 клас – Кузьменко Дар’я Сергіївна (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 9 клас – Даценко Дар’я Володимирівна (Гімназія міжнародних відносин №323, м. Київ);
  • 9 клас – Саврасов Ян Костянтинович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Флюнт Анна Юріївна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Ленічкіна Софія Юріївна (СЗШ № 262 м. Київ);
  • 9 клас – Сударєва Мілана Дмитрівна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 10 клас – Дацюк Марія Андріївна (Козятинська СЗШ №9, Вінницька обл.);
  • 11 клас – Лісова Вікторія Миколаївна (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Київська обл.);
  • 11 клас – Сухенко Ольга Андріївна (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Київська обл.);
  • 11 клас – Хоменко Леонід Вадимович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 11 клас – Гаєвська Анастасія Володимирівна (Козятинська СЗШ №9, Вінницька обл.);
  • 11 клас – Седракян Каріна Артемівна (Гімназія №287, м. Київ);
  • 11 клас – Чередниченко Анастасія Олексіївна (СЗШ № 262, м. Київ);
  • 11 клас – Черняк Ярослав Юрійович (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Київська обл.);
  • 11 клас – Юрічев Данило Віталійович (ДмитрівськаЗОШ І-ІІІ ступенів, Київська обл.);
  • 11 клас – Качкова Марія Ігорівна (Скандинавська гімназія, м. Київ).

Англійська мова

Диплом І ступеня:

  • 8 клас – Нацючич Дмитро Петрович (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Нікітаєв Нікіта Віталійович (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 10 клас – Коцюба Власта Дмитрівна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 11 клас – Соловйова Діана Миколаївна (Білоцерківський колегіум, Київська обл.).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Єфімова Софія Олександрівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Жукова Ємма Вікторівна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 10 клас – Бакута Ніна Сергіївна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 10 клас – Зверєв Михайло Кирилович (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 11 клас – Ігнатенко Анна Костянтинівна (СЗШ № 302, м. Київ).

Диплом ІІI ступеня:

  • 8 клас – Петерчук Мирослав Сергійович (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Базишен Іллля Петрович (Спеціалізована школа № 5, м. Бровари);
  • 10 клас – Долгатова Аміна Мурадівна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 11 клас – Юрченко Вікторія Ігорівна (СЗШ № 302, м. Київ).

Грамоти:

  • 8 клас – Водяницький Денис Олександрович (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 8 клас – Соснівський Владислав Миколайович (СЗШ № 262, м. Київ);
  • 9 клас – Сідорова Дар’я Михайлівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Перевертень Анастасія Анатоліївна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Олексієнко Віктор Дмитрович (Скандинавська гімназія, м.Київ);
  • 10 клас – Житніков Ілля Артемович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 10 клас – Левічев Максим Олексійович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 11 клас – Щербіна Дар’я Олександрівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 11 клас – Петрик Станіслав Олегович (СЗШ № 309, м. Київ);
  • 11 клас – Гіжиров Тимур Рустемович (ЗНЗ "Міжнародна українська школа", м. Київ);
  • 11 клас – Плієв Георгій Дмитрович (СЗШ № 309, м. Київ);
  • 11 клас – Левчук Анастасія Олександрівна (СЗШ № 262, м. Київ).

Географія

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Опря Микита Сергійович (Скандинавська гімназія, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Романовська Дар’я Олександрівна (СЗШ № 262, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Драпушко Надія Ростиславівна («Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов», м. Київ).

Математика

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Щербань Валерія Олександрівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Смирнова Валерія Олександрівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Дубінін Артем Олександрович (СЗШ № 304, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 8 клас – Рудіч Іван Костянтинович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Спичак Артем Олександрович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Руденко Софія Павлівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Процайло Дмитро Ігорович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Остапенко Вікторія Володимирівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Ткачук Олександра Сергіївна (СЗШ № 304, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 8 клас – Шкатюк Назар Максимович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Танько Артем Дмитрович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Губаренко Микола Володимирович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Гижко Іван В’ячеславович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Лук’яненко Ірина Миколаївна (Коледж КиМУ);
  • 10 клас – Харченко Варвара Вадимівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Орлова Анастасія Сергіївна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Міхнюк Марина Віталіївна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Джанезашвілі Давид Роландович (СЗШ № 262, м. Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Домініч Нікіта Андрійович (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Д’яченко Єгор Сергійович (СЗШ №304, м. Київ).

Фізика

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Матійко Катерина Дмитрівна (СЗШ № 304, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Пилипченко Олексій Ігорович (СЗШ № 262, м. Київ).

Грамоти:

  • 11 клас – Євсеєнко Микита Олексйович (СЗШ № 262, м. Київ).

Хімія

Диплом I ступеня:

  • 9 клас – Сірант Марія Василівна (Скандинавська гімназія, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Олійник Регіна Святославівна (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Андрущенко Олексанндр Олександрович (СЗШ №274, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Яцюченко Євгеній Вікторович (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 11 клас – Пономаренко Данило (СЗШ №297);
  • 11 клас – Пономаренко Дмитро (СЗШ №297).

Грамоти:

  • 9 клас – Сьомкайло Тетяна Олегівна (Скандинавська гімназія);
  • 9 клас – Щербина Вадим Віталійович (НВК №33, м. Дніпро);
  • 9 клас – Давиденко Таісія Юріївна (Святопетрівська ЗОШ, Київська обл.);
  • 8 клас – Шаповалова Аліна Сергіївна (СЗШ № 262, м. Київ).

Біологія

Диплом І ступеня:

  • 8 клас – Жабіна Дар’я Олександрівна (Гімназія № 287, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Морговська Анна Володимирівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 11 клас – Прилюдько Богдан Валерійович (Гімназія № 323, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Воляновська Катерина Євгенівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Ганжа Анна Олегівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 9 клас – Яковенко Катерина Андріївна (Гімназія № 323, м. Київ).

Грамоти:

  • 8 клас – Крикович Павло Дмитрович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 8 клас – Тинянська Аліна Юріївна (СЗШ № 262, м. Київ);
  • 8 клас – Іллюшко Олександра Володимирівна (СЗШ № 262, м. Київ);
  • 9 клас – Добровольська Мар’яна Данилівна (Гімназія №323, м. Київ);
  • 9 клас – Хижняк Анна Віталіївна (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 9 клас – Ефремова Поліна Сергіївна (Гімназія № 287, м. Київ);
  • 9 клас – Сірант Марія Василівна (Скандинавська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Зубок Артем Віталійович (СЗШ № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Клись Світлана Юріївна (СЗШ № 262, м. Київ);
  • 10 клас – Гребенникова Єва Андріївна (СЗШ № 262, м. Київ).

Історія україни

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Чумакова Катерина (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Катеринчук Єлизавета (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Лісник Євген (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Кривошея Максим (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов, м. Київ).

Вітаємо переможців Олімпіади!
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо,
відкриваючи нові грані наук!


23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч