Олімпіада 24 листопада 2017 року

24.11.2017

Українська мова та література

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Зубок Марина Андріївна;
  • 10 клас – Винокурова Іванна.

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Добровольська Ілона Ігорівна;
  • 9 клас – Морозенко Аріна Андріївна;
  • 9 клас – Рубан Анастасія;
  • 10 клас – Скопич Олександр;
  • 10 клас – Фіцек Ігор Володимирович;
  • 11 клас – Фастовщук Валентина Миколаївна;
  • 11 клас – Яновик Олексій Олександрович.

Грамоти:

  • 9 клас – Лозіцька Анна Юріївна;
  • 9 клас – Венгльовська Лілія Василівна;
  • 9 клас – Зелепко Денис Юрійович;
  • 9 клас – Сіренько Максим Геннадійович;
  • 9 клас – Гладковський Віталій Дмитрович;
  • 9 клас – Верпаховська Анастасія Олександрівна;
  • 9 клас – Іщенко Володимир Юрійович;
  • 9 клас – Філіпов Владислав Сергійович;
  • 9 клас – Недашківський Денис Сергійович;
  • 10 клас – Рожанська Олена Юріївна;
  • 10 клас – Нанчик Анастасія Євгенівна;
  • 10 клас – Гаврутенко Анастасія.

Англійська мова

Диплом ІI ступеня:

  • 9 клас – Усік Наталія Вікторівна.

Диплом ІІI ступеня:

  • 9 клас – Новіков Євгеній Анатолійович;
  • 9 клас – Іваніченко Вікторія Андріївна.

Грамоти:

  • 9 клас – Зарицька Наталія Русланівна;
  • 9 клас – Задніпрук Владислав;
  • 10 клас – Зарицька Анастасія Русланівна;
  • 10 клас – Рощенко Анна Олександрівна.

Математика

Грамоти:

  • 9 клас – Шваб Роман Романович;
  • 11 клас – Кулаківський Владислав Русланович;
  • 11 клас – Наконечна Валерія Олександрвна;
  • 11 клас – Биковець Анна Вадимівна;
  • 11 клас – Шамчук Анастасія Юріївна;
  • 11 клас – Горай Руслан Сергійович.

Історія України

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Фоменко Олександр;
  • 11 клас – Крамаренко Анастасія Михайлівна.

Диплом ІI ступеня:

  • 11 клас – Литвиненко Денис Вікторович.

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Зарицька Альона Олегівна;
  • 11 клас – Кравченко Софія Володимирівна.

Грамоти:

  • 9 клас – Касим Антон Сергійович;
  • 9 клас – Пешка Нікіта Володимирович.

Переможці ХVIII Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін (СЗШ №3 ім. В. О. Нижниченка м. Горішні Плавні, Полтавська область)

Українська мова та література

Диплом ІІ ступеня:

  • 11 клас – Попова Єлизавета Павлівна.

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Чуділовська Аліна Олегівна.

Грамоти:

  • 7 клас – Васильєва Ксенія Денисівна;
  • 9 клас – Хлістун Тетяна Семенівна;
  • 11 клас – Ладика Денис Олександрович;
  • 11 клас – Шевченко Анна Олександрівна.

Англійська мова

Диплом ІІI ступеня:

  • 8 клас – Литовченко Ніколь Володимирівна.

Німецька мова

Диплом IІ ступеня:

  • 7 клас – Безпоясний Володимир Володимирович.

Географія

Диплом ІI ступеня:

  • 7 клас – Науменко Ростислав Ігорович.

Фізика

Грамоти:

  • 7 клас – Мазнєва Діана Анатоліївна.

Хімія

Диплом I ступеня:

  • 11 клас – Равінська Марія Вадимівна.

Грамоти:

  • 7 клас – Мішньов Даниіл Ігорович.

Біологія

Грамоти:

  • 10 клас – Котій Дар’я Василівна.

Історія

Диплом II ступеня:

  • 10 клас – Данило Марія Юріївна.

Математика

Грамоти:

  • 7 клас – Карпенко Ярослав Ігорович;
  • 8 клас – Пивовар Андрій Олександрович;
  • 11 клас – Тарасенко Анна Віталіївна.

Вітаємо переможців Олімпіади!
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо,
відкриваючи нові грані наук!


30 11/2017
12:00
Зустріч
11 11/2017
12:00
Зустріч
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)
24 10/2017
12:00
Зустріч