«Mr. Know All» 4 грудня 2015 року

04.12.2015

4 грудня 2015 року відбувся 2-й тур міжрайонного інтелектуального проекту«Mr. Know All» серед шкіл Дніпровського та Деснянського районів м. Києва, який був проведений Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Конкурс проходив на базі Спеціалізованої школи № 125 (Директор - Посадська Т.Л.).

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі:

  • Кінщак О.М. – завідувач кафедри германських мов та перекладу, професор.

Члени журі:

  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри германських мов та перекладу;
  • Манькова М.Д – викладач кафедри іноземних мов;
  • Долинний В.К. - викладач кафедри іноземних мов.

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяло участь 4 команди:

  1. «Teens», CШ № 125;
  2. «The Interstellar», НВК «Сузір’я»;
  3. «Apple», Економіко-правовий ліцей;
  4. «Teen spirit», СШ №246;

Конкурс проходив виключно на англійській мові, у ході якого команди відповідали на запитання, презентовані на екрані, з лінгвістики та лінгвокраїнознавства, представляли домашнє завдання у вигляді театральних постановок з творів У. Шекспіра, О`Генрі, Б. Шоу. Директор СШ №125 Посадська Т.Л. привітала учасників проекту та вчителів-тренерів, які приклали багато зусиль для успішної підготовки команд, побажала перемог. Традиційно, Рудаківська С.В., проректор з довузівської підготовки, Чучковська О.М., керівник Центру інформації та міжнародних зв`язків , провели презентацію КиМУ, ознайомили з новаціями вступної компанії 2016-2017 року, програмами подвійних дипломів з європейськими ВНЗ.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце – СШ № 125

  • Номінації: «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення», «Мовна компетентність».
  • Назва команди: «Teens».
  • Директор: Посадська Т.Л.
  • Керівник команди: Сальнікова Н.А.

Члени команди:

  1. Буров Олексій Євгенійович;
  2. Срібняк Ірина Ігорівна;
  3. Щербінська Аліна Ігорівна;
  4. Ковальчук Марія Максимівна;
  5. Ковальов Олександр В’ячеславович;
  6. Мороз Олег Олексійович;
  7. Васильченко Нікіта Віталійович;
  8. Кучеренко Олександр Анатолійович.

І місце – НВК «Сузір’я»

  • Номінації: «Організаторські здібності», «Авторський підхід до інсценізації літературного твору».
  • Назва команди: «The Interstellar».
  • Директор: Ліанцева О.А
  • Керівник команди: Скиба Ю.О.

Члени команди:

  1. Жлутенко Юлія Олександрівна;
  2. Парубець Стефанія Олексіївна;
  3. Єско Олександра Віталіївна;
  4. Бабенко Олексй Миколайович;
  5. Бабенко Дмитро Миколайович;
  6. Сасса Крістіна Вікторівна.

ІІ місце - Економіко-правовий ліцей

  • Номінації: «Вміння організовувати роботу в команді», «Мовленнєва правильність».
  • Назва команди: «Apple».
  • Директор: Морозва Л.П.
  • Керівник команди: Придорожко В.В.

Члени команди:

  1. Стельмашенко Юлія Олегівна;
  2. Іленберг Клаудіа Періс;
  3. Сосновч Максим Валерійович;
  4. Больботенко Маргарита Вадимівна;
  5. Трещун Марина Володимирівна.

ІІ місце - СШ №246

  • Номінації: «Найоригінальніший сценічний костюм», «Лінгвістична кмітливість».
  • Назва команди: «Teen spirit».
  • Директор: Чуприна О.І.
  • Керівник команди: Вороненко А.О.

Члени команди:

  1. Панченко Артем Миколайович;
  2. Фадєєв Віктор Дмитрович;
  3. Кушнір Артем Сергійович;
  4. Зайченко Ольга Валеріївна;
  5. Погоріла Тетяна Олегівна;
  6. Кудря Олександра Віталіївна;
  7. Пархоменко Катерина Віталіївна;
  8. Рябцун Євген Ігорович;
  9. Лабунська Олександдра Олександрівна;
  10. Гоз Святослав Олександрович.

Учасники команд отримали дипломи І, ІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч