«Mr. Know All» 30 листопада 2017 року

30.11.2017

30 листопада 2017 року відбувся 2-й тур міжрайонного інтелектуального проекту «Mr. Know All», який був проведений Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Серед шкіл Дніпровського, Дарницького району м. Києва та до проекту долучилась школа Шевченківського району м. Києва.

2-й тур конкурсу проходив на базі Спеціалізованої школи № 125 (директор – Посадська Т.Л.).

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі: Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики та психології КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Абрамович В.Є. – доцент кафедри іноземних мов, к.пед.н.;
  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри германських мов та практики перекладу;
  • Манькова М.Д. - викладач кафедри іноземних мов;
  • Сухова В.С. - викладач кафедри іноземних мов;
  • Клик Б.О. - викладач кафедри іноземних мов;

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяло участь команди:

  • «Smart», СШ № 125;
  • «Consensus», Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов;
  • «Gryffindor», СЗШ № 195 ім. В.І. Кудряшова;
  • «Tea time», НВК № 30 «Еконад».

Після чотирьох турів відповідей на питання, в яких команди виявили гарні знання мови, був проведений конкурс «Домашнє завдання». Команди запропонували уривки з творів, які були представлені мовою оригіналу, серед них «Щасливий принц та інші казки» Оскар Уайльд, «Пітер Пен» Джеймс Баррі, «Чарівні хлібці» О. Генрі, «Мері Поппінс» Памела Треверс, «Троє у човні (не кажучи про пса!)» Джером К. Джером.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

Гран-прі - Cпеціалізована школа № 125

  • Назва команди: «Smart»
  • Директор: Посадська Т.Л.
  • Керівник команди: Слєпньова О.П. та Примак Є.Г.

Члени команди:

  • Григорова Дар’я Ігорівна;
  • Гулевата Ірина;
  • Лізенко Ірина;
  • Петровська Анна;
  • Ситник Софія.

Дипломанти в номінаці «Найкраща вимова», «Авторський підхід до інсценізації літературного твору», «Мовна компетентність»

I місце - Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов

  • Назва команди: «Consensus»
  • Директор: Сергеєва Н.В.
  • Керівник команди: Яцинова О.В.

Члени команди:

  • Анципарович Марія;
  • Маслюк Іван;
  • Руденко Денис;
  • Чумакова Катерина;
  • Шатіло Владислав.

Дипломанти в номінаці «Оригінальність» та «Вдала реалізація творчих ідей»

ІІ місце - Навчально-виховний комплекс № 30 «Еконад»

  • Назва команди: «Tea time»
  • Директор: Мельниченко В.М.
  • Керівник команди: Буханцова О.П.

Члени команди:

  • Карновська Реґіна;
  • Феклісова Катерина;
  • Тараненко Кирило;
  • Рибка Владислав;
  • Агруч Ілля.

Дипломанти в номінаці «Артистичність» та «Вдала реалізація творчих ідей»

ІI місце - СЗШ № 195 ім. В.І. Кудряшова

  • Назва команди: «Gryffindor»
  • Директор: Дюкарева Т.А.
  • Керівник команди: Пархомчук М.Ю.

Члени команди:

  • Качан Владислава;
  • Лапшина Катерина;
  • Решетов Андрій;
  • Турпітка Андрій;
  • Махарадзе Лалі;
  • Коцюба Олександр.

Дипломанти в номінаці «Яскраві акторські здібності».

Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагородити відповідно Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!