«Mr. Know All» 30 листопада 2016 року

30.11.2016

30 листопада 2016 року відбулася інтелектуальна гра «Mr Know-All» серед учнів 10-х, 11-х класів м. Києва, який був проведений Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Перед учасниками гри виступила проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В., яка ознайомила учасників із змінами в правилах прийому вступної кампанії 2017 року.

Конкурс проходив на базі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (директор – Кушнір Є.С.).

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі:

  • Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри германських мов та практики перекладу;
  • Долинний В.К. - викладач кафедри іноземних мов.

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяло участь 7 команди:

  1. «Ghost Busters», Український колеж ім. В.О. Сухомлинського;
  2. «Harmony Patriots», ПНЗ НВК Гуманітарна гімназія «Гармонія»;
  3. «Teens` Squad», СШ № 125;
  4. «Peachy Guys», Гімназія № 136;
  5. «Teen Titans», СШ № 197 ім. Дмитра Луценка;
  6. «Consensus», ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов»;
  7. «Cunning brains», СШ № 65.

Після двох турів відповідей на питання, в яких команди виявили гарні знання мови, був проведений конкурс «Домашнє завдання». Команди запропонували уривки з творів, які були представлені мовою оригіналу, серед них «Моя прекрасна леді» Бернарда Шоу, «Аліса в Країні чудес» Льюїса Керрола, «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса та інші.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце - Спеціалізована школа № 125

  • Назва команди: «Teens` Squad»
  • Директор: Посадська Т.Л.
  • Керівник команди: Крук Л.В.

Члени команди:

  • Бистрик Іліадор;
  • Гузієнко Поліна;
  • Марченко Дмитро;
  • Понікаровська Єва;
  • Слівіна Анастасія;
  • Супруненко Анастасія.

Дипломанти в номінаці «Найкраща вимова».

І місце - Український колеж ім. В.О. Сухомлинського

  • Назва команди: «Ghost Busters»
  • Директор: Кушнір Є.С.
  • Керівник команди: Полененок З.В.

Члени команди:

  • Попсуй Анна;
  • Буденкевич Богдан;
  • Єлішина Дар’я;
  • Кисельова Єлізавета;
  • Стецюра Дар’я.

Дипломанти в номінаці «Організаторські здібності».

ІI місце - Спеціалізована школа № 197 ім. Дмитра Луценка

  • Назва команди: «Teen Titans»
  • Директор: Куца С.В.
  • Керівник команди: Куцаченко Г.І.

Члени команди:

  • Кіяшко Ігор;
  • Коваль Ірина;
  • Потапчук Анна;
  • Шелудько Вікторія;
  • Яновська Марія;
  • Рябінін Станіслав;
  • Блубулян Давид.

Дипломанти в номінаці «Ерудиція та креативність».

ІІ місце - Спеціалізована школа № 65

  • Назва команди: «Cunning brains»
  • Директор: Петруша Ю.М.
  • Керівник команди: Бондаренко Н.А.

Члени команди:

  • Азарова Анастасія;
  • Дорошенко Володимир;
  • Толкалова Вікторія;
  • Мельник Наталія;
  • Савченко Анна;
  • Смушко Олександра;
  • Полухіна Катерина.

Дипломанти в номінаці «Авторський підхід».

ІII місце - Гімназія № 136

  • Назва команди: «Peachy Guys»
  • Директор: Павловська О.В.
  • Керівник команди: Хайсарова К.К.

Члени команди:

  • Бублик Анна;
  • Кривоніщенко Гліб;
  • Трохименко Дарія;
  • Черніков Ілля;
  • Мамчій Олександра.

Дипломанти в номінаці «Вдала реалізація творчих ідей».

ІII місце - ПНЗ НВК Гуманітарна гімназія «Гармонія»

  • Назва команди: «Harmony Patriots»
  • Директор: Чинок О.І.
  • Керівник команди: Уривалкіна К.П.

Члени команди:

  • Крилова Марія;
  • Коваленко Владислав;
  • Лі Ольга;
  • Чепурнов Ігор;
  • Сирмолотов Тимофій.

Дипломанти в номінаці «Лінгвістична кмітливість».

ІII місце - ТОВ «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов»

  • Назва команди: «Consensus»
  • Директор: Сергєєва Н.В.
  • Керівник команди: Яцинова О.В.

Члени команди:

  • Кузьменко Максим;
  • Барвицька Софія;
  • Верба Софія;
  • Праніс Кіріл;
  • Болотова Іванна;
  • Саганенко Маргарита;
  • Шугалєєв Ярослав.

Дипломанти в номінаці «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення».

Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагородити відповідно Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


30 11/2017
12:00
Зустріч