«Mr. Know All» 27 листопада 2015 року

27.11.2015

27 листопада 2015 року відбувся 1-й тур міжрайонного інтелектуального проекту«Mr. Know All» серед шкіл Дніпровського, Святошинського та Шевченківського районів м. Києва, який був проведений Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті».

Конкурс проходив на базі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (директор – Хайруліна В.М. – член-кореспондент Академії педагогічних наук України, к.пед. н.).

Перед початком гри проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомила старшокласників з новаціями вступної кампанії 2016 року, особливостями зарахування до вищих навчальних закладів, запросила до участі в 17-й Всеукраїнській Олімпіаді (28 листопада 2015 р.) та Універсіаді (21 лютого 2015 р.), підкреслила важливість підготовчих курсів, які забезпечують пільговий вступ до Коледжу та Університету.

Керівник Центру інформації та міжнародних зв’язків КиМУ, доцент Чучковська О.М. презентувала міжнародне співробітництво Київського міжнародного університету з європейськими ВНЗ, зокрема з Вищою Школою Бізнесу (Польща), Академією IPAC (Франція), участь КиМУ в європейському проекті ТЕМПУС.

Змагання оцінювало журі у складі

Голова журі

  • Гарник І.В. – директор Інституту лінгвістики та психології КиМУ, професор.

Члени журі:

  • науковий експерт - Некряч А.І. – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри;
  • Щудла Н.М. – викладач кафедри германських мов і перекладу;
  • Сахнова Н.М. – викладач кафедри іноземних мов;
  • Парасківа Т.В. - викладач кафедри іноземних мов.

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяли участь 5 команд:

  • «Cunning brains», CШ №65;
  • «The rain of knowledge», Український колеж ім. В.О. Сухомлинського (СШ №272);
  • «Consensus», ліцей політики, економіки права та іноземних мов;
  • «Brain storm», гімназія №136;
  • «The Royals», СШ № 197 ім. Д. Луценка.

Конкурс проходив винятково англійською мовою, під час якого команди відповідали на запитання, презентовані на екрані, з лінгвістики та лінгвокраїнознавства, представляли домашнє завдання у вигляді театральних постановок з творів У. Шекспіра, Марка Твена, Г. Андерсена.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце – Ліцей політики, економіки права та іноземних мов.

  • Номінації: Вдала реалізація творчих ідей, Мовна винахідливість.
  • Назва команди: Consensus.
  • Директор: Сергєєва Наталя Володимирівна.
  • Керівник команди: Яцинова Олена Володимирівна.

Члени команди:

  1. Івануся Ілля Дмитрович;
  2. Кузьменко Максим Андрійович;
  3. Шугалєєв Ярослав Сергійович;
  4. Саганенко Маргарита Володимирівна;
  5. Болотова Іванна Олегівна.

І місце – СШ № 197 ім. Дмитра Луценка.

  • Номінації: Найкраща вимова, Яскраві акторські здібності.
  • Назва команди: The Royals .
  • Директор: Куца С.В.
  • Керівник команди: Грищенко Н.М.

Члени команди:

  1. Авдєєва Тетяна Сергіївна;
  2. Валетова Аліса Вікторівна;
  3. Ель-Дхайбі Каміл Мухамедович;
  4. Іванченко Анастасія Олегівна;
  5. Овсяннікова Марія Сергіївна;
  6. Осинська Анастасія Олегівна;
  7. Бокий Анна Володимирівна.
  8. .

ІІ місце – Гімназія №136.

  • Номінації: Мовленнєва правильність, Оригінальність.
  • Назва команди: Brain storm.
  • Директор: Чорнуха Ірина Михайлівна.
  • Керівник команди: Снігур Мар’яна Володимирівна.

Члени команди:

  1. Бондарчук Каріна Геннадіївна;
  2. Немирова Валерія Дмитрівна;
  3. Полуянова Анастасія Олександрівна;
  4. Скатерна Софія Андріївна;
  5. Хаврук Еліза Олександрівна.

ІІ місце – Український колеж ім. В.О. Сухомлинського.

  • Номінації: Артистичність, Мовна компетентність.
  • Назва команди: The rain of knowledge .
  • Директор: Хайруліна Василина Миколаївна.
  • Керівник команди: Азарова Олена В’ячеславівна.

Члени команди:

  1. Бурлін Михайло Олександрович;
  2. Кірдяєва Ольга Олександрівна;
  3. Лапицький Володимир Ігорович;
  4. Мороз Юлія Володимирівна;
  5. Спіцин Гліб Ярославович;
  6. Панасенко Дмитро Сергійович;
  7. Лішнянський Роман;
  8. Новоселова Софія Андріївна.

ІIІ місце – CШ №65

  • Номінації: Глядацькі симпатії, Наполегливість.
  • Назва команди: Cunning brains.
  • Директор: Петруша Юлія Миколаївна.
  • Керівник команди: Бондаренко Наталія Володимирівна.

Члени команди:

  1. Дорошенко Володимир Володимирович;
  2. Янченко Денис Олександрович;
  3. Азарова Анастасія Костянтинівна;
  4. Мельник Наталія Юріївна;
  5. Тоткалова Вікторія Сергіївна;
  6. Попугаєв Тимур Євгенійович;
  7. Миндра Максим Андрійович.

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті у розмірі 20%, 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


26 06/2018
11:00
23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч