«Mr. Know All» 23 листопада 2017 року

23.11.2017

23 листопада 2017 року відбувся 1-й тур міжрайонного інтелектуального проекту «Mr. Know All», який був проведений Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Так, інтерес до гри проявили школи Дніпровського району м. Києва, а 30 листопада 2017 року до проекту долучилась школа Шевченківського району м. Києва.

1-й тур конкурсу проходив на базі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (директор – Кушнір Є.С.).

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі: Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики та психології КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Абрамович В.Є. – доцент кафедри іноземних мов, к.пед.н.;
  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри германських мов та практики перекладу;
  • Манькова М.Д. - викладач кафедри іноземних мов;
  • Сухова В.С. - викладач кафедри іноземних мов;
  • Клик Б.О. - викладач кафедри іноземних мов;

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяло участь команди:

  • «Heart of the West», Український колеж ім. В.О. Сухомлинського;
  • «A.S.S.I.S.T.», Гімназія № 136;
  • «Cunning brains», СШ № 65;
  • «Lions Hearts», СШ № 246;
  • «Brought with the wind», СШ № 325 „Щастя”.

Після чотирьох турів відповідей на питання, в яких команди виявили гарні знання мови, був проведений конкурс «Домашнє завдання». Команди запропонували уривки з творів, які були представлені мовою оригіналу, серед них «Щасливий принц та інші казки» Оскар Уайльд, «Пітер Пен» Джеймс Баррі, «Чарівні хлібці» О. Генрі, «Мері Поппінс» Памела Треверс, «Троє у човні (не кажучи про пса!)» Джером К. Джером.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце - Український колеж ім. В.О. Сухомлинського

  • Назва команди: «Heart of the West»
  • Директор: Кушнір Є.С.
  • Керівник команди: Азарова О.В.

Члени команди:

  • Гайдай Владислав;
  • Куреновська Анастасія;
  • Новак Мирослав;
  • Василюк Дар'я;
  • Спіцин Андрій.

Дипломанти в номінаці «Артистичність» та «Мовна компетентність»

ІI місце - Гімназії № 136

  • Назва команди: «A.S.S.I.S.T.»
  • Директор: Головко Н.І.
  • Керівник команди: Торбенкова О.С.

Члени команди:

  • Каналош Кирил;
  • Степанюк Назар;
  • Постова Анна;
  • Гогіашвілі Тимур;
  • Покідко Анна.

Дипломанти в номінаці «Оригінальність» та «Вдала реалізація творчих ідей»

ІІ місце - Спеціалізованої школи № 325 ІІ-ІІІ ступеня „Щастя”

  • Назва команди: «Brought with the wind»
  • Директор: Панасюк В.С.
  • Керівник команди: Андрійчук І.В.

Члени команди:

  • Бєдова Орнелла;
  • Козіна Олександра;
  • Кузнецова Ніка;
  • Помянська Анна;
  • Пустовойтенко Анна;
  • Суровцева Ольга;
  • Ізраїлов Давід.

Дипломанти в номінаці «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення» та «Мовна винахідливість»

ІII місце - спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 65

  • Назва команди: «Cunning brains»
  • Директор: Петруша Ю.М.
  • Керівник команди: Бондаренко Н.А.

Члени команди:

  • Королькова Єлизавета;
  • Онищенко Владислав;
  • Канівець Євген;
  • Саліхов Михайло;
  • Смушко Олександра;
  • Полухіна Катерина.

Дипломанти в номінаці «Найкраща вимова» та «Авторський підхід до інсценізації літературного твору»

ІII місце - Спеціалізованої школи I-III ступеня №246

  • Назва команди: «Lions Hearts»
  • Директор: Чуприна О.І.
  • Керівник команди: Виноградська О.О.

Члени команди:

  • Момбені Діана;
  • Кабанцева Анастасія;
  • Прокопович Дмитро;
  • Яншин Орест;
  • Мацерук Данило.

Дипломанти в номінаці «Ерудиція та креативність».

Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагородити відповідно Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!