«Менеджер» 15 листопада 2013 року

15.11.2013

15 листопада 2013 року економічний факультет Київського міжнародного університету провів щорічну інтелектуальну гру «Менеджер», яка зібрала команди з трьох навчальних закладів міста Києва:

• «Імперія», середня загальноосвітня школа №6;
  • «ЛПЕПІМ», Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов;
  • «ЮнБіз», спеціалізована школа №197 ім. Д. Луценка.

Оцінювало виступи команд журі у складі:

Голова журі:

• Мягкова О.В. – завідувач кафедри економіки та менеджменту, доцент.

Члени журі:

• Матусова О.М. – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доцент;
  • Гончаров О.В. – викладач кафедри міжнародних економічних відносин.

Відкриваючи гру, завідувач кафедри економіки та менеджменту КиМУ Мягкова О.В. привітала всіх присутніх та презентувала спеціальності економічного факультету КиМУ (міжнародна економіка, менеджмент організацій, економіка підприємства, фінанси і кредит), зупинилась на особливостях кожної з них. Окрему увагу Ольга Валеріївна звернула на переваги україно-англомовного навчання в університеті та запросила взяти участь у наступних інтелектуальних проектах КиМУ, зокрема Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін 30 листопада.

3 конкурсних завдання дозволили учасникам випробувати власні сили, показати ерудицію, вміння стратегічно мислити та знаходити рішення у складних ситуаціях.

У I завданні – Вікторина – учасники продемонстрували теоретичну підготовку та знання економічної термінології.

II завдання – Ситуаційна вправа – змусило команди активізуватись, проявити творчість та винахідливість і використати теоретичні знання на практиці. Учасникам було запропоновано завдання, в якому вони повинні були розробити бізнес-ідеї реалізації символів року Кролика після його закінчення.

У III завданні – домашньому – команди представляли власні готові бізнес-плани компаній, які містили оригінальні ідеї, враховували потреби ринку, ризики та конкурентів на ринку. Так, команда «Імперія» запропонувала проект інтернет-магазину «Fashion store», «ЛПЕПІМ» розробив проект комплексу активного відпочинку «Голосієво», а «ЮніБіз» - бізнес-план ветеринарної клініки.

Тож, за результатами гри місця серед команд розподілилися так:

І місце - СШ № 197 ім. Дмитра Луценка

• Назва команди: «ЮнБіз»
  • Директор школи: Куца Світлана Василівна.
  • Керівник команди: Івкова Валентина Петрівна.

Члени команди:

• Ліненко Данило Олександрович;
  • Мусійчук Нікіта Сергійович;
  • Соловйова Анастасія Юріївна;
  • Руденко Ірина В’ячеславівна;
  • Бандура-Фабицька Дарина Андріївна.

Дипломанти в номінаціях «Організаторські здібності», «Найкраще стратегічне мислення».

ІІ місце - Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов

• Назва команди: «ЛПЕПІМ»
  • Директор ліцею: Пахарєва Галина Василівна.
  • Керівник команди: Данилова Оксана Євгенівна.

Члени команди:

• Івануса Ілля Дмитрович;
  • Монтьєва Анастасія Михайлівна;
  • Іванюк Богдан Віталійович;
  • Липник Сергій Олександрович;
  • Дубняк Михайло Ігорович.

Дипломанти в номінації «Оригінальність ідеї бізнес-проекту компанії», «Яскравий інтелектуальний потенціал».

ІІ місце - СЗШ №6

• Назва команди: «Імперія»
  • Директор ліцею: Барабаш Валентина Олександрівна.
  • Керівник команди: Парфенюк Ірина Валеріївна.
  • Члени команди:

• Заіка Катерина;
    • Назаренко Дмитро;
    • Грозинська Євгенія;
    • Зелений Богдан;
    • Пяскіна Вікторія;
    • Стужук Вадим;
    • Шкільнюк Володимир;
    • Андреішина Дар’я;
    • Пяскіна Вікторія.

Дипломанти в номінації «Найкраща презентація бізнес-проекту компанії», «Найкраще управлінське рішення».

Учасників команд, які посіли І, ІІ та ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті 20% , 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!