Конкурс шкільних театрів квітень травень 2015 року

30.05.2015

Київський міжнародний університет започаткував багато перспективних інтелектуальних і творчих проектів, які мають успіх і викликають стабільну цікавість у старшокласників.

Для абітурієнтів, які вступають на творчі спеціальності, важливо якнайкраще показати власні здібності і таланти під час складання творчого конкурсу. Саме цьому сприяють Підготовчі курси КиМУ, на яких протягом навчального року викладається курс «Основи професійної майстерності». Пробний творчий конкурс – 2015 (журналістика, кіно-, телемистецтво і театральне мистецтво), враховуючи велику кількість охочих випробувати власні творчі сили, проводився в кілька етапів, а саме: 27 березня, 16 квітня і 22 травня, участь у яких взяли близько 115 абітурієнтів.

Для популяризації спеціальності «Театральне мистецтво» кафедра театрального мистецтва проводить різні заходи, серед яких:

• щоп’ятниці вистави у виконанні студентів;
  • участь професорсько-викладацького складу кафедри у творчих заходах м. Київ і регіонів України;
  • щорічний конкурс шкільних театрів «Зірки, що зійдуть завтра», метою якого є розвиток творчості особистості, пошук молодих талантів.

Упродовж квітня-травня 2015 року тривав перегляд робіт творчих колективів, а оцінювало молоді таланти журі в такому складі:

• Голова журі – Ільїна Н.О. – директор Інституту телебачення, кіно і театру, заслужена артистка України.
  • Члени журі:
  • Кривошея Г.П.– директор Інституту журналістики, професор;
  • Рудаківська С.В. – проректор з довузівської підготовки, професор;
  • Чебанова О.Є. – завідувач кафедри театрального мистецтва, професор;
  • Єфименко Анастасія – студентка IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Єрмоленко Богдан – студент IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Ткаченко Ілля – студент IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво».

Вихованці театральної студії «Арт-балаган» (м. Київ) представили «Троянди Шевченкової любові», в якій оповіли про пошуки любові кобзарем протягом його життя (обробка режисера студії Мельничук О.М.).

Учасники студії-театру «Дзеркало»(м. Кривий Ріг) вкотре порадували глядачів авторською англомовною постановкою «Чарівні пригоди» (керівник – Тарнаєва О.Е.). Також глядачів очікував сюрприз від криворіжан – виконання естрадних пісень.

Музичний театр «Джерело», який функціонує на базі столичної Музичної школи № 27, презентували постановку «Мудрі пиріжки та розумні книжки» (керівник – Блажкевич Л.О., автор – Медова В.В.).

Дитячий центр «Атюдики» (м. Київ) хореографічно-естрадної студії «Планета Дитинства» занурив присутніх у казковий світ «Снігової королеви» (керівник Кузнєцова Ю.О.).

Столичний дитячий музичний театр «FantaziNew», який виступає на міжнародних фестивалях, представив виставу за мотивами казок Є.Клюєва «Фантазії Фантазії» (керівник Погребна Т.М.).

Творчі колективи поєднали в собі різні вікові категорії, що дозволило їм показати багатогранність свого таланту, створивши видовищні й незабутні вистави.

Отже, за рішенням журі призові місця розподілились так:

Гран-прі – музичний театр «FantaziNew» (м. Київ);
  • Вистава: «Фантазії Фантазії»;
  • Номінації: «Найкращий спектакль».
Диплом І ступеня театр-студія «Маска» (м. Кіровоград);
  • Вистава: «Та, що правду нам несла…»;
  • Номінації: «Найкраща чоловіча роль», «Найкраща жіноча роль».
Диплом ІІ ступеня студія-театр «Дзеркало» (м. Кривий Ріг);
  • Вистава: «Чарівні пригоди»;
  • Номінації: «За яскраву режисуру мюзикла», «Найкраща сценографія».
Диплом ІІ ступеня дитячий центр «Атюдики» (м. Київ);
  • Вистава: «Снігова королева»;
  • Номінації: «Яскрава постановка казки», «Найкраща хореографія»,«Найкраще музичне оформлення», «Найкращі костюми».
Диплом ІІІ ступеня театральна студія «Арт-балаган» (м. Київ);
  • Вистава: «Троянди Шевченкової любові»;
  • Номінація: «Найкраща сценарна робота».
Диплом ІІІ ступеня музичний театр «Джерело» (м. Київ);
  • Вистава: «Мудрі пиріжки та розумні книжки»;
  • Номінації: «Найкращий вокал», «Найкращі костюми».

Учасники фестивалю «Зірки, що зійдуть завтра» отримали сертифікати, які надають пільги в оплаті за навчання. А керівники творчих колективів були нагороджені подяками за підтримку обдарованої, талановитої молоді, за сприяння розвитку творчості учнів, активну участь в освітніх програмах Київського міжнародного університету.

Запрошуємо талановиту молодь на навчання до Київського міжнародного університету!

30 11/2017
11 11/2017
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)