Інтелектуальні ігри «Універсіада» 24 лютого 2018 року

24.02.2018

24 лютого 2018 року Київський міжнародний університет став організатором ХVIII Всеукраїнської «Універсіади» (конкурс-захист науково-дослідних робіт), у якій взяли участь 230 старшокласників міст Києва, Житомира, Хмельницька, областей – Донецька (м. Покровськ), Полтавська (м. Горішні Плавні), Житомирська (Баранівська гімназія), Київська (Біла Церква, Вишгород та Вишгородський район, Бровари, Васильків та Васильківський район).

Захист проходив у секціях:

  • журналістської майстерності;
  • літературної творчості;
  • зарубіжної літератури;
  • культурології та мистецтвознавства;
  • української мови
  • української літератури;
  • іноземних мов (англійська, німецька мови, французька мови);
  • іноземних мов (китайська);
  • інформатики;
  • математики;
  • економіки та права;
  • історії України;
  • всесвітньої історії та політології;
  • країнознавства та географії;
  • психології;
  • хімії та медицини;
  • біології.
  • Призові місця на ХVІІІ Всеукраїнській учнівській універсіаді розподілилися так:

    Секція: Історія України

    Диплом І ступеня

    Харкевич Марія Андріївна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Марциновський Максим Анатолійович (Скандинавська гімназія).

    Диплом ІІ ступеня

    Цвєткова Альбіна Ігорівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Крапівін Кіріл Сергійович (Гімназія МВ № 323).

    Диплом ІІІ ступеня

    Калашніков Давід Костянтинович (Гімназія «Апогей»);

    Безсонова Наталія Владиславівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Черевко Андрій Олександрович (Гімназія № 136);

    Савкова Олена Володимирівна (НВК № 10 м. Хмельницького);

    Гнесь Вікторія Олександрівна (НВК № 10 м.Хмельницького);

    Вікнянська Яна В’ячеславівна (НВК № 10 м.Хмельницького);

    Ништа Діана Романівна (НВК № 10 м.Хмельницького);

    Кочубей Ганна Вячеславівна (Гімназія МВ № 323);

    Скирта Дар’я Вадимівна (СЗШ № 264);

    Мельник Дар’я Євгеніївна (СЗШ № 264);

    Кошечко Марія Валеріївна (Скандинавська гімназія).

    Грамоти

    Книш Богдан Олегович (СЗШ № 264);

    Дмитраш Владислав Олександрович (СЗШ № 264).


    Секція: Географія

    Диплом І ступеня

    Омельчук Антон Вікторович (Баранівська гімназія);

    Зубович Антон Юрійович (Білоцерківська ЗОШ № 6).

    Диплом ІІ ступеня

    Мамчук Василь Дмитрович (Баранівська гімназія);

    Якимцова Олександра Дмитрівна (Красноармійський ліцей «Надія»).

    Диплом ІІІ ступеня

    Ковальчук Володимир Володимирович (СШ № 251 ім. Хо Ши Міна).


    Секція: Біологія. Медицина

    Диплом І ступеня

    Володарчик Владлен Едуардович (СЗШ № 4);

    Вовченко Анастасія Олександрівна (Васильківської міської СЮН);

    Некряч Юлія Миколаївна (СЗШ № 93).

    Диплом ІІ ступеня

    Болдирева Олександра Олексіївна (Гімназія № 136);

    Іорданов Артур Володимирович (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Огороднік Герман Вікторович (СЗШ № 297).

    Диплом ІІІ ступеня

    Матвієнко Софія Вікторівна (Ліцей № 21);

    Макєєва Анастасія Олександрівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Мельникова Лілія Олександрівна (гімназії № 136);

    Мамедова Лейла Тельманівна (СШ № 210);

    Кальмуцька Софія Костянтинівна (НВК № 10 м.Хмельницького);

    Пелих Злата Андріївна (Скандинавська гімназія).

    Грамоти

    Ніканоркін Назар Миколацович (ЗШ № 215).


    Секція: Хімія. Фармація

    Диплом І ступеня

    Калашнікова Марина Вячеславівна (Білоцерківська ЗОШ № 6).

    Диплом ІІ ступеня

    Кондратенко Вероніка Валеріївна (Гімназія МВ № 323);

    Самсонов Євгеній Олександрович (Красноармійський ліцей «Надія»).

    Диплом ІІІ ступеня

    Віцькова Любов Романівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Суржанська Анна Дмитрівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Тичинський Анатолій Олексійович (Красноармійський ліцей «Надія»).

    Грамоти

    Поліщук Дарина Олександрівна (СЗШ №297);

    Абрамова Інна Юріївна (Баранівська гімназія);

    Дерев’янко Світлана Євгенівна (Баранівська гімназія);

    Мігей Аліна Андріївна (Баранівська гімназія);

    Ільчук Ольга Юріївна (Баранівська гімназія).


    Секція: Фізика. Інформаційні технології

    Диплом І ступеня

    Трохимчук Анна Ігорівна (НВК № 176).

    Диплом ІІ ступеня

    Гончарук Ангеліка Олександрівна (гімназії № 136);

    Щербань Антон Едуардович (Білоцерківська ЗШ № 6).

    Диплом ІІІ ступеня

    Сирота Владислав Борисович (Катюжанська ЗОШ);

    Чепурда Вікторія Леонідівна (Гімназії МВ № 323).

    Грамоти

    Громницька Алла Валеріївна (Ліцей «Престиж»);

    Мілюков Андрій Олександрович (СШ № 251 ім. Хо Ши Міна);

    Давидов Дмитро Олексійович (Ліцей «Престиж»);

    Стороженко Вадим Андрійович (Ліцей «Престиж»).


    Секція: Правознавство

    Диплом І ступеня

    Вареня Альона Євгенівна (Красноармійський ліцей «Надія»).

    Диплом ІІ ступеня

    Єгорова Вероніка Олексіївна (Гімназія МВ № 323).

    Диплом ІІІ ступеня

    Артюх Дарина Михайлівна (СШ № 251 ім.Хо Ши Міна);

    Кравчук Ольга Петрівна (Гімназія МВ № 323).

    Грамоти

    Геворгян Ангеліна Рубіківна (Школа № 275).


    Секція: Українська мова та література

    Диплом І ступеня

    Рой Поліна Володимирівна (Білоцерківська ЗОШ № 6).

    Диплом ІІ ступеня

    Кравченко Віктор Володимирович (Гімназія МВ № 323).

    Диплом ІІІ ступеня

    Юдіна Дар’я Юріївна (Красноармійський ліцей «Надія»).

    Грамоти

    Головач Дар’я Володимирівна (СЗШ № 264);

    Харенко Каміла.


    Секція: Світова література. Журналістська майстерність

    Диплом І ступеня

    Романченко Вероніка Андріївна (СЗШ № 4);

    Геворгян Ангеліна Рубіківна (Школа № 275 ім.В. Кравчука).

    Диплом ІІ ступеня

    Яковченко Марія Андіївна (Білоцерківська ЗОШ №6);

    Мельник Софія Геннадіївна, (СЗШ № 26);

    Лєрмонтова Яна Володимирівна (СЗШ № 223).

    Диплом ІІІ ступеня

    Рябцева Єлизавета Костянтинівна (Ліцей «Престиж»);

    Рудик Крістіна Олександрівна (НВК № 10 м. Хмельницького).

    Грамоти

    Мітюшкін Богдан Сергійович (Ліцей «Престиж»);

    Шабацька Вікторія Олегівна (Ліцей «Престиж»);

    Братищенко Анастасія Сергіївна (Гімназія МВ № 323);

    Червона Олександра Ігорівна (НВК № 10 м.Хмельницького);

    Штурхецька Дарина Святославівна (Красноармійський ліцей «Надія»).


    Секція: Психологія

    Диплом І ступеня

    Лавдир Анастасія Михайлівна (СЗШ № 4).

    Диплом ІІ ступеня

    Рудик Аліна Романівна (НВК № 10 м. Хмельницького);

    Дзинюк Микола Юрійович (НВК № 10 м. Хмельницького).

    Диплом ІІІ ступеня

    Томчук Антоніна Олександрівна (Красноармійський ліцей «Надія»);

    Сорока Олександр Сергійович (Гімназія МВ № 323).

    Грамоти

    Баскакова Єлизавета Андріївна (Білоцерківська ЗШ № 6);

    Федоренко Дмитро Владиславович (Білоцерківська ЗШ № 6).


    Секція: Основи економіки

    Диплом І ступеня

    Розгон Андрій Сергійович (НВК № 10 м. Хмельницького).

    Шутенко Вікторія Максимівна (НВК № 10 м. Хмельницького).

    Диплом ІІ ступеня

    Ратушняк Арсен Юрійович (НВК № 10 м.Хмельницького).


    Секція: Математика

    Диплом І ступеня

    Підгорний Владислав Володимирович (гімназія № 136).

    Грамоти

    Стеблюк Артем Сергійович (гімназії № 136);

    Братусь Матфей Максимович (гімназії № 136);

    Коновал Анастасія Вікторівна (гімназії № 136);

    Закидальська Аміна Андріївна (гімназії № 136);

    Кухарчук Єгор Борисович (гімназії № 136);

    Бурдейний Олександр Олександрович (9 кл., гімназії № 136);

    Радзієвський Андрій Віталійович (гімназії № 136);

    Золіна Вероніка Ігорівна (гімназії № 136);

    Суханов Григорій Сергійович (гімназії № 136);

    Морозов Матвій Олександрович (гімназії № 136);

    Довбня Анастасія Ігорівна (гімназії № 136);

    Драга Денис Сергійович (гімназії № 136);

    Свисткова Соломія Дмитрівна (гімназії № 136);

    Колесник Дар’я Олегівна (гімназії № 136).


    Секція: Іспанська мова

    Диплом І ступеня

    Болебрух Марія Діана Сергіївна (НВК № 176);

    Круглик Катерина Дмитрівна (НВК № 176).


    Секція: Німецька мова

    Диплом І ступеня

    Ярош Анастасія Павлівна (СШ № 251 ім.Хо Ши Міна);

    Лембірко Софія Русланівна (СЗШ № 4).


    Секція: Англійська мова

    Диплом І ступеня

    Єфанова Лілія Олексіївна (Білоцерківська ЗШ № 6);

    Ворона Антон Михайлович (гімназії № 136).



23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч